Kaip kovoti su zmonos iprociu

Kaip kovoti su zmonos iprociu

Labai jau megsta rukyti. Viskas butu gal ir nieko, bute neruko eina i balkona, bet uztat kai paima masina ir pasivazineja, tai visa kiaurai praruko. Kaip cia kovoti, patarkit.Apakęs

O tu norėtum kad ji tave ir norėtų pakeisti?Kaip sako priimk tokią kokia yra Taip

o tu pradek gert ir tau bus pofik Cha cha

Maladiec Dianela-keisti,kovoti-feodalizmas kazkoks ir kruzok naprasnovo truda.Tai tas pats jei jo zmona bandytu ji priversti nesioti ruzavas slepetes su zuikuciais

Šypsena

Jeigu ji ruke pries tapdama Tavo zmona - tai kokios problemos Cha cha
Jeigu pradejo rukyti tapusi Tavo zmona - na ir privedei moteriske iki tokio lygio Mirkt

GeraiJuokiasi

Parduok mašiną, nebeturės kur rūkyti Liežuvis

ir ja liabai masinoj rukau,nu i kumarcikas ryte buna,bet yra privalums-niekas man galvos del to nekvarsina,neben pats sau.
suprantu tave,ryta niux niux ir atatupstas Pavargęs

Ji ruko,o tu dek prie lovos kojines,apatinus…na nezinau ka ten tokio turi ypatingo…na nebutinai savo,ir gulkis lovon su dujuokauke.Ir nenusiimk iki mes rukyt.Tik kai valgai nusiimk,gerai?
A gal tavo zmona is tokiu,na,pabunda,svelniai pataiso tau dujokaukia ir vel iminga?Tada Nekaltas

jo, atsimenu akip mano tevas esdavo mano motina kai pats mete. Dabar eda ir mane kartu, laimei negyvenu su jais.Vat toddel labai suprantu, kai zmones tau sako, kkad geriau pakentek.

…kazhkajp netikiu jusu pasisakymu nuoshirdumu…kiek pazhinojau moteru - visos stengesi mane pakejsti…nej vienos nesutikau priimanchios mane toky kox esu…tajgi manau kad visos jus tokios…Cha cha

P.S.chia nerimtaj…bet…kiekvienam juoke yra dalis tiesos…

As manau, kad tavo zmona jau didele mergaite ir gali pati nuspresti kas jai gerai , o kas ne. O jeigu tau ji anksciau patiko tokia rukanti, tai kas atsitiko, kad dabar nebepatinka ?
O kad masinoje nesmirdetu cigaretemis nusipirk specialius kvapus pries tabako kvapa ir pakabink ant veidrodelio. Pas mane masinoje kad ir kiek rukau - kvapo nerasta .

Pasikalbek, kodel ji ruko Šypsena gal paaiskes. o jeigi ne - tai nieko tu nepadarysi. Ismustravosi nerukyti balkone, masinoje, visvien, jei labai nores, susiras kita vietele ir t.t. pasaka be galo.

Nupirk jai kita masina Taip Tada ji neberukys tavojoje Cha cha

Kovojau ir aš su savoVyras tokia yda, tačiau pastebėjau, kad tai beviltiška. Jei pats žmogus to nesupranta, nenori pripažinti, kad daro negerai - niekas nepadės. Galima sulaukti tiktai atvirkštinės reakcijos.

gal pasakysi pavadinima?Ivairius bandziau-nepadejo.

Rukimas vienas iš nedaugelio malonumu kuri mes turimKietas
O rukiti mašinoje dvigubas malonumasKietasKietas
Draudimas tai sadizmasKiaulė

Mano vyras masinoje ruke tol, kol viena karta nuo cigaretes nukrite pelenai pradegino sedyne. Dabar ne uz ka neberuko masinoje Cha cha

Matyt taviškis labai mašiną myli, nes mūsų mašinikėje net keletas skylių nuo pelenų, tačiau jokios reakcijos.

Foxse1 nematau kitos iseities, kAip tik paciam pradeti rukyt, tada jokie kvapai nemaisys Juokiasi