kaip kabynat mergina

kaip kabynat mergina

kaip pakabinti mergina? pasimetes as ka sakyti apie kalbeti pirma karta kai susitinki? Apie ka jus kalbat ir kaip praleidziat ta laika suja pirma kartaNustebęs

Svarbiausiai prieiti ir pradeti kalba Cha chaGėlės Tada ir pajausi ar ji nori su tavim bendrauti MoterysGerai

Gaila, kad niekuo negaliu padeti, taciau galiu pagsuoti, kad ersi tox ne vienintelis… Kazkaip paskutini menesi jau imu kartoti fraze - "merginu-nebeliko", o jeigu ir liko, tai joms tokiu kaip mes tikrai nereijkia…

jo,svarbiausia nemikciot,kalbet idomiai imesti kelis komplimentus ir pora vykusiu jokeliu.ir kart nuo karto reiksmingai zvilgtelt i jos gilios lig jura akutesMirkt

Kaip ir visi normalus zmones Cha cha

lengva pasakytŠypsena bet man tai is viso ragai reikia kalbe ne savo gimta kalba Nustebęs ir dar reikia kalbeti su ja one su kokiu. Tai man reikia kalbeti galvoti nenusikalbeti ir dar jei reikia itiktiTaip

nu ir kas?as ir su italem,ir su ispanem ir su mao dzeduno salies isdydzia dukra normaliai susisneku.buk savimi ir labiau pasitikek savim!galiu pamoku duot 0.5alaus/valanda

Flirtas Vs. Nuosirdumas

pigiai visai Aš nekaltas sakyčiau stafkes didesnės turėtų būti 1-1.5 Alus/h
Cha cha

patariu perdaug aukstu fraziu neieskoti pokalbio metu jei nezinai ka vienas ar kitas zodis reiskia, gali tik susivartyti ant bazaro… pasidomek kuo domisi ir ir ieskok bendru pomegiu… ,pvz nueik su pana paziureti filmo o pradziai ir tema pokalbiui gali buti filmas ir taip viskas savaime gausisi kai susibendrausitTaip

Viskas pagal zhvejybos taisykles. Svarbu gera iranga, masalas ir vieta. Ish pradzhiu randi zhuvinga vieta. Tada susitvarkes iranga ten patrauki. Atvykus svarbu gerai pamaitint, kad visos zhuveles artyn subegtu. Tada uzhmeti mehkere ir lauki. Sekmes!

Gerai Gerai Gerai

dekui visiems zvejams uz patarimus GeraiAlus
Bet dar noreciau paklausti vieno dalyko ka daryti tokiu atveju kai mergina sedi pavizdiuj prie baro as prieinu ir ka sakyti tada apie kalbet kad nenutruktu pokalbis negali sedeti ir tylet.

Merginu noumone laukiama taip patMirkt

Pirmiausiai tai pastatyk Taurė

LiežuvisLiežuvisLiežuvis

Reikia geros merginos ir viskas kazhkaip naturaliai gaunasi. Šypsena

geros merginos prei baro nesedi Aš nekaltasCha cha

palaikau gijaus nomone, geros merginos - nykstanti rusis, arba besimaskuojanti…

Prieni prie mergos pora kartu uzbezdi nusiriaugeji nusiperki alaus isgeri wel nusiriaugeji tos mergos bahurui duodi i snuki tada nusiperki wel alaus wel nusiriaugioji ir uzbezdi, tada gali mergai siulyt draugyste patikek gausi pliuhaKietas

o tu nekabink… pati pasikabins, jei esi jos vertas