kaip jusu gyvenima pakeite INTERNETAS?

kaip jusu gyvenima pakeite INTERNETAS?

kas atsitiko kai atsirado jusu gyvenime internetas/?pamazejo bapkiu?nieko ?

Na internetas man yra nemokamas(DSL takas),o be interneto tai nezinau labai sunku butu man jis labai reikalingasTaip

labai pakeitė mano gyvenimą…

oj laibaj pakeite…
dabar daug daugiau laiko praleidziu prie kompo TaipNežinau
internetas man kaip narkotikai Nekaltas visada norisi dozes Mirkt

Cha chaCha chaCha cha

Susiradau susirasinejimo draugu Cha cha Siaip pakeite nemazai…

dabar didele dienos dali sedziu prie jo…

nuvaziavo mokslai…

daugiau pradejau dometis it, pc

sejp duag ka Šypsena

shejp internetas apverte mano gyvenima aukshtyn kojom Baisu susiradau nerealiai daug draugu ir pazhystamu nors ju ir taip buvo nemazhaj iki tol Gerai bet buvo ir tokiu permainu jog labaj nebenorejau mokytis ir kritu pazhymiu vidurkis Nežinau bet visdelto dzhiaugiuosi turedama interneta Drovus!!!Gerai

Taip

uj!liabaj pakejte!vienu metu net drawges vos ishsitempdavo i lawka mane…be to akis gadinu Šypsena bet shiaip jis labaj rejalingas kajp ir kompas.dabar nebeisivaizduoju kompo be interneto…netureciaw ka su juo daryt!!! Nekaltas

daug laiko prie kompo praleidziu. Nekaltas Blogai

Va va ash irgi begau ish pamoku kai man wapa ivede Juokiasi Juokiasi
na kol turejau ineta tai geras daiktas buvo, rasdavau viska ko reikejo… O dabar persikrausciau ir su wapu sedziu, aishku nepalyginsi, bet geriau negu nieko Šypsena

kaip ir daugumai…
mazhiau laiko liko moxlams ir draugams…
bet nauju draugu irgi nemazhai susiradauŠypsena

man Ne turiu saika Laimingas

pakeite smarkaiai,susiradau savo bendramincius ir iki siol geriausiai kalbetis per interneta nes pigu ir gali iskart su visais bazarintis tartis ir tt

suprastejo pazhymiai, tapau priklausoma nuo ineto ir t.t… zhodzhiu nieko gero Ne

pakeite ir ziauriai… krito mokslo vidurkis, daug laiko praleidziu prie kompo, gadinu akytes Cha cha cia galiu parodyt kad as esu silpna, o realybej kazkaip Ne ir dar daug, Nekaltas