Kaip jūsų augintiniai reaguoja į telefono skleidžiamus garsus?

Kaip jūsų augintiniai reaguoja į telefono skleidžiamus garsus?

Kažkada sugalvojau paklausyti naujų muzikėlių, kai šalia buvo mano kačius. Tai kažkaip pradėjo labai įtartinai žiūrėti…tai šiek tiek priatrinau arčiau jo - tai sušnypštė ir skuodė toli toli Pavargęs tai paskui porą valandų kažkoks susistresavęs vaikščiojo… Draugas pasakojo, kad jo katinas tai reaguoja tik į vieną skambutį - katino kniaukimą Cha cha sakė nelabai patiko jam Baisuo kaip jūsų gyvūnai žiūri į telefono skalbutį???

Kai tik isgirsta tai visu greiciu bega sleptis po kokosu Cha cha Gal taip jis bijo, del to kad paukscio ciulbejima uzsidejus? Nezinau

Neseniai isigijau telefona su polifoninem melodijom, tai kai tik ateina zinute, mano suo pradeda visa gerkle loti BaisuAr tai butu diena, ar vidurys nakties, nesvarbu, siaubas kazkoks kaip jai nepatinka tas garsas NekaltasIr niekaip uzciaupti neimanoma Pavargęs

Mano degis tai tin laidinio telefono signalu bijo Tūsas

neareguoja visaj Ne Šypsena

O maniskis bega atsiliepti Šypsena

mano katyte tai mejlintis pradejo Cha cha gal galvojo kad as jai cia meiles signalus siunciu? Cha cha

į patį skambutį lyg ir niekaip nereaguoja, bent jau neatkreipiau dėmesio, bet jau kai kalbu telefonu, tai negali atstoti. trinasi baisiausiai aplinkui, kniaukia ir pyksta, kai į ją nekreipi dėmesio. pradeda visu garsu murkti ir neatstoja nė per žingsnį…

niekaip nereguoja, Šypsena tiesiog nekreipia demesio Girtas

Mano viena kalytė išgirdus mobilaus skambutį pradeda garsiai loti ir šokinėti kaip pamišus Cha chaJeigu būnu kitam kambary,tai griebia telefoną ir neša man paduoti,tik sunkiai sekasi,todėl dažniausiai tempia grindimis Cha chaBūtų labai smagu,bet dažniausiai gauna barti,nes nuo jos rūpestingumo nukenčia telefonas… Nekaltas

niekaip nereaguoja i skambucius, bet karta daviau pasiklausyti kaip sneka, tai siek tiek sutriko sunelis. nzn ka daryti, kur ieskoti to zmogaus.

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/391070.16 1-=(1939989090](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/391070.161-=(1939989090)

į patį skambutį lyg ir niekaip nereaguoja, bent jau neatkreipiau dėmesio, bet jau kai kalbu telefonu, tai negali atstoti. trinasi baisiausiai aplinkui, kniaukia ir pyksta, kai į ją nekreipi dėmesio. pradeda visu garsu murkti ir neatstoja nė per žingsnį…

niekaip nereguoja, Šypsena tiesiog nekreipia demesio Girtas

Mano viena kalytė išgirdus mobilaus skambutį pradeda garsiai loti ir šokinėti kaip pamišus Cha chaJeigu būnu kitam kambary,tai griebia telefoną ir neša man paduoti,tik sunkiai sekasi,todėl dažniausiai tempia grindimis Cha chaBūtų labai smagu,bet dažniausiai gauna barti,nes nuo jos rūpestingumo nukenčia telefonas… Nekaltas

niekaip nereaguoja i skambucius, bet karta daviau pasiklausyti kaip sneka, tai siek tiek sutriko sunelis. nzn ka daryti, kur ieskoti to zmogaus.

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/391070.16 1-=(1939989090](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/391070.161-=(1939989090)

nereaguoja Šypsena iprate Šypsena

shuniukas tai galva kartais pakraipo o katinui tai px tik jaj prie telefono miega ir jis suskamba tai l.jau nepatenkintas buna kam prizadino Laimingas