Kaip jus vertinant A.Zuoko nurodyma? (nepilnameciai negales lankytis viesose vietose po 22h)

Kaip jus vertinant A.Zuoko nurodyma? (nepilnameciai negales lankytis viesose vietose po 22h)

scheila,
ta galesi pasakyti savo tevams ir kokiam tave suciupusiam policininkui…

zinoma, kad teises pazeidžiamos!!!
zuokas s u d o gabalas m e s l i u s ! b i b t a s k i s !!!l o p a s

Nesamone kazkokia, laisva lietuwa, kur noresiu ten ir waiksciosiu, kada noresiu tada ir waiksciosiuPiktas

mano manymu kaunieciams kolkas dar tai negresia,nes jus puikiai zinot kiek tas biurokratizimas uztrunka.o kol cia viskas susitvarkys manau ir as jau galesiu vaiksciot.siaip ar taip su tevais kalsbejau.jie puikiai zino mano nuomone kad kazkoks susiktas zuokas man neaiskins kada grizt namo.bet juk visi klubai baigiasi 22h!ai zodziu…

Krutas ciuju jausmas kai tevai atvaziuoja , o mentai" va cia jusu? atsiimkit radom mieste besivalkiojant…" Nekaltas Cha cha Cha cha Cha cha Ir vaziuoji su teveliais namo…Šypsena

na pirma dar klausimas ar Zuoka perrinks vln meru, be to jus pagalvokit kur des tuos pauglius kurie bus po 22h mieste? tipo sako kad vesh kazkur ir laux kol tevai atsiims o jei tevai kokie degradai ir nesirupina savo vaikais? be to mentams ir taip pilna darbo, o cia su nepilnameciais kovot

Cia wertinant ish tewu puses taj teweliam zjb, kad ju waikuciai wakarais nebeslankios girti Vilnaius gatwem, be to turbut saugiau Vilniuj pasidarys … taj cia ish teweliu puses Cha cha Dabar mano nuomone: gaidys tas Zuokas! Uzdraust jaunimui siausti wakarais mieste taj dar ir kox teisiu pazeidimas Piktas neisiwaizduoju kaip Wilnieciam reix jaustis Apakęs taigi *pimp…*owai Veee bl jauciu Vilniaus chebra net i bara normaliai negales nuwaryt Baisu Subine tas Zuokas IgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju gaidys bl Piktas o jeigu dar ir Kaune kazka panasaus ruosiasi padaryt taj ble … ishdauzysiu savivaldybes langus Kanda stopidowai … gaidynas cia … bet jei Kaune toki gaidy priims, taj jauciu wistiek wisi luobsim alu Laiswes alejoj AlusAlusAlus … nes mes Kaunieciai Cha chaCha cha nes bbd ant istatymu Cha chaKietasTūsas

jap, pritariuMirkt
che gal kam idomu bus pasiskaityt:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/165025.221-=(838802931

pati didziausia nesamone kokia gali buti

o pvz kam jau 16 ar 17 ir iseis gatven ,prisikabins mentas,o tu neturi pazymejimo? dar ir pazymejima turesi nesiotis… Nežinau

bliamz, ir tajp nera kur nueit…wisa diena sedesim namuoz…nepritariu tokiam nurodymu Ne

jopTaip

a siaip as uz. man negresia, nes kol iki musu miesto ateis… be to 16 meteliu jau turiu. bet siaip as manau geras nutarimas. ner cia ko vaikam slaistytis vieniem. aisq yra isimciu, bet nemanau kad visa laika sitaip gaudys.

eina jis sikt !!! nors as ir visagine bet vistiek

Siaip tai gales, bet tures tureti su savim asmens dokumentaLaimingasNekaltas

Aisq kad uzGerai Nepilnameciai po 22 jau turi lovytese gulet o ne valkiotis mieste…Viskam savas laikas vaikuciaiMirkt

16meciai atrodo jau gales… norejo nuo 18iokos padaryti, bet tokia zuoko iniciatyva daug kam nepatiko, tai pavare nuo 16 Laimingas

si problema kaip ir neaktuali man jau Šypsena, o kas del sprendimo tai velniai ji zino nieko gero nieko ir blogo.

Kiek girdejau nuo 22 H mieste negales but asmenys kurie netures 16 metu … Nekaltas o tie kuriems 16 yra gales ar ne ? ŠypsenaKietas

nerek ir nulipk nuo caps lock’o