kaip jus veikia ruduo?

kaip jus veikia ruduo?

ar turi itakos ruduo jusu sexualiniam gyvenimui?

Zjb…yahoo…kaip veikia…Cha chaAš nekaltas

kai geras oras,-kila noras Šypsena

Kai atsala oras tai norisi sedeti siltoj lovytej, odar geriau su faina kompanija Taip Taip, bet uztat kai tos kompanijos nera tai salantis oras tiesiog pravalas Nustebęs taip atsaldo bet kokius norus, kad… Liūdna

Visai neveikia…Nors ne.
DAzniau i depresija puolu Liūdna

ruduo veikia labai teigiamai Taip salti orai privercia uzsiimti ivairia veikla, o karsta vasara veike labai neigiamai Ne todel visi tingejom Cha cha argi tai buvo gerai??? Mirkt

Jo LIDULIA ,geri pastebejimaiGėlėsMirktDaba kaip niekad aktyvus Cha cha kai susali kaip suva-smurkst y lova pasMoterys ir dawaaaaaaaJApakęsApakęsApakęsCha cha

Mane tai teigiamai,nes nemegstu karsciu…vasara buvo siaubingaBaisu

Man tai ruduo depresija istato, o su depresija netoli nukeliausi.
Nustebęs

salta.dar nespejau apsiprasti prie salcio.kojos sala nosis sala brrrrNe

labai gerai,nes nuo 9 d. viskas keisis i geraja puse Cha chaCha chaCha cha

Visiskai neturi- kaip norisi taip norisi Kietas

Man tai tikrai neturi… Cha cha

Spalvingai… Spalvotos darzhoves puoduose ir keptuvese… Spalvingas gyvenimas…

O shaltukas tai jauchias ir man… Va jau kojinytes shiandie dvejas apsimoviau… Ale uzhtai kai pagalvoju kaip nurenginet reiktu… Aš nekaltas Viena kojinyte letai taip… kita… antra… trechia… ketvirta… Cha cha Cha cha Cha cha

Ruduo yra gerai, megstu rudeni Šypsena

Gera sedeti jaukioje kavinukeje,gerti karsta arbata,perlanga stebeti nuo lietaus ir zibintu blizgancias gatves ir kazkur skubancius zmones.Gerai

Man patinka ruduo,kai gali nuo visko pailseti ir bent trumpam pamastytiTaipMirkt

“Nastupila osen virosla kapusta,do vesni propalo polovoje chiustvo”
Ruoskit planus meiles nuotikiams ziemos sezonui…
Jei kas turi ka veikti siuo metu, tai nuostabu…
As tai uzklympau Olandijoje iki ziemos,tad “braizau karo zemelapius” ir dalyvauju apmokymuose ziemos sezonui, kadangi vietines panos labai nepatrauklios, tai : skaityti pirmaji sakiniŠypsena

Džiaugiousi kad ruduo,pats nuostabiausias metų laikas.