kaip jus aiksinate vaikui ka galima ir ko negalima daryti ir kaip sekasi?

kaip jus aiksinate vaikui ka galima ir ko negalima daryti ir kaip sekasi?

cia istrauka is mano laisko…“bliamba, siandien kaip susinervinaupaskambinau tokiai moteriskiai, siaip papliurpt, ir ziuriu daniele i lauka isejo, galvoju, su kojinem, nesusals, o ji nuejo ir knisasi po evaldo pelenine, susirado nuoruku, atsisedo ant palanges susidejo koja ant kojos, ir pradejon jas “rukyti” po puse i burna susikisdama- moka labai graziai laikyti tarp pirstu. taip susinervinau. gi nei as nei dziugas nerukom, o visi draugai kas pas mus lankosi ruko, ir ji tai mato, nors ir net istatymas jau visi ji zino, kad namuose negalima rukyti, tik lauke. o dar eidama i lauka ji pasala vis kojytes ir pradeda vis karts nuo karto sisioti ne i puoduka… kaip as bijau. tu net neissivaizduoji. nebemoku jai nieko ramiai isaiskinti, vis rekiu ir rekiu. ir nieko nebesugalvojukaip kitaip jai ka pasakyti- viskas sakmba kaip nurodinejimai, ir paliepimai- anksciau dar stngdavausi kaskaip paaiskinti- dabar tik rekiu ne. nes net nebezinau ar ji isviso mane supranta- atrodo kad net nezinau kokia kalba jai aiskinti. pasakau ne, paaiskinu ir ji vistiek daro savo- tiesiog ignoruoja. ka daryti. sedziu ir zliumbiu. vat dabar visa valanda aiskinau ramiai- ji linksejo linksejo ir uzmigo.bet turbut atsibudusi, vistiek lips ant stalo, plesys markutes(mat atseit lipdukai)narsys po dokumentus ir pies ant sienu.reks ant manes, kad neleidziu sedeti prie kompiuterio. o kartais tokia gerute. dabar tiesiog uzejo tokie kaprizai” jai yra 2.3 metuku, ir as jau nebepazystu vaiko kartais. ir atrodo niekad nelepinau ir neapleidau- visada yra tokie ystatymai ir niekas nepasikeite.ar cia normalu, ir kaip vaika bausti. dabar statau i kampa, kol nusiramina, paskui pati ateina ir apsikabinusi atsipraso ir kelias valandas buna gera, bet vel paskui uzsimirsta ir zaidzia su visais suaugusiuju daigtais.

zaidzia su suaugusiuju daiktais? tai gal svarbius daiktus padekit taip, kad ji nepasiektu/nerastu… DrovusAs prisziuriu panashaus amziaus(2,7m.) mergaite, tai jai rimciau ka nors uzdraudus, ji pradeda siaubingai juoktis…jai ati atrodo juoinga(kai, pvz., bandai jai paaishkinti, kad sito negalima daryti, nes tada bus…au Liūdnas ) Taciau jai daziausiai imponuoja protingas motyvuotas paaishkinimas… Gal temos autore karntrybes resursus ishbaige? paciai atsigauti reikia, ‘baterija pasikrauti’? Nekaltas

Vaikui reikia kantrybes ,aiskinimams ,geriausia vaikui duoti pasirinkimo teise ,pasiulyti du variantus viena dar blogesni ,o kita ,kuris jums naudingas ,kad jam atrodytu ,kad tai jo savystovus sprendimas ,be to zingeidumo numalsinimas gali sunkiai atsilieti ateityje i visiska abejinguma ,protini tinguma .Be to jei vaikas ,kaip rasote ima daiktus ,vadinasi mazai demesio skiriate ,jam nuobodu .nezinau man tokiu problemu nekyla ,gal del to ,kad as juos myliu Laimingas

noxiouskiss > Taip GeraiApie tai naujienu skiltyje buvo: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_club /404949-=(855265395](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_club/404949-=(855265395)

na demesio tai tikrai jai nemazai, taciau zinau kad as per daug is jos noriu. labiausiai jai reikia draugu, o ne mamos. tada nematysiu jos… o turbut visi tevai vaikus laaaabai myli, ir per daug juos lepina, nei gal reiketu. (cia tam kas netiesiogiai parase, kad gal as per mazai savaja myliu, ir del to ji tokia) kiek pasiklausau, dauguma vaiku tokiame amziuje tokie, o mano klausimas tai temos pavadinime, ir man nereikia moralu…

zodziu klausimas ne kodel maniske tokia, bet kaip jus baudziate savo vaikus ir kaip aiskinate, ir ar apskritai tokiam amziui apsimoa ka aiskinti, gi vistiek nelabai atrodo supranta, kad tai yra labai reiksminga, ir po minutes daro ta pati

supranta supranta, nepergyvenk Cha cha Aš daiktus, kurių negalima buvo duoti vaikui, buvau užkėlusi kuo aukščiau, o kas galima - viską duodavau. Bet kam jūs laikote nuorūkas prieinamoje vietoje? Apakęs Vaikui įdomiau ne žaislai kartais, žaislai atsibosta. O ko negalima - taip ir pasakydavau, kad negalima ir į jokias ašaras dėmesio nekreipdavau. Po kelių kaprizų minučių tie kaprizxai baigiasi, nes niekas nekreipia dėmesio Šypsena Bet nereikia užmiršti, kad vaikas yra vaikas, jis vistiek elgsis savaip. Tiesiog reikia nuolat kalti į galva savo taisykles - ilgainiui išmoks Cha cha

Mano vaikis jaunesnis, taciau jau ir jam ragiukai kaltis pradejo. I ozius nekreipiu demesio. Jei matau, kad neklauso ir tingiu/nenoriu vaiko rekinti - pasiulau kitos veiklos. Visuomet aiskinu, kodel negalima. Zinau, kad mane supranta, ir galva palinksi, kartais pasigincija. Didziausia bausme yra ji subarti, arba nu/perkelti is tos vietos kur negalima. Visuomet pasiulau “blyna per uzpakali”, kai graziuoju neklauso. Ir visuomet ji gauna. Aisku demonstratyvu, bet to per akis uztenka. Ar as ka praleidau, ar visiem vaikam taip atrodo Nekaltas -matyt, kad ta zodi “negalima” jie traktuoja kaip “negalima dabar” Nekaltas Maniskis visuomet atidziai i mane pasiziuri pries pradedamas dirbt ka negalima - ir jei isgirsta pakartotini draudima - iena ieskot veiklos kitur Šypsena

Be to, juk vaikiukai - bezdzioniukai - viska megdzioja, jiems labai smalsu isbandyt suaugusiuju uzsiemimus. Taip jie mokosi… beje, maniskis irgi “rukyt” moka, tik jam dar smagiau tas cigaretes sulauzyt Cha cha prie pelenines priejes stumia ja salin ir sako “kaka”, nes kiekvienasyk anksciau as taip darydavau.

vat dabar visiems sveciams isaiskinau situacija, tai visi eina i kita namo puse rukyti arba isvaziuoja, mat nei as nei vyras nerukome, ir pelenine sveciams skirta.ech dabar pasidariau is popieriniu maisiuku zmogucius ant ranku uzmaunamus, ir ji visko klauso. laikinai prastumsiu taip laika. zmogiukas verkia kai ji neklauso ir zmogiukas sako ka daryti… ech kaip veiksminga Cha cha

na matai, kokia tu esi išradinga mama. Pamatysi, išaugs tas tavo “ožiukas” ir viskas bus gerai Šypsena