Kaip jums tokia paslauga?

Kaip jums tokia paslauga?

Įsivaizduokit, yra teikiama tokia paslauga: skambinant gali pakeisti savo balsą (tipo uždėti filtrą) arba pridėti kokį garsinį foną (tarkim jūros ošimą). taip pat siųsdamas MMS su savo fotke ir įrašytu balsu, taip pat gali redaguoti savo balsą, uždėti garsinį foną, iškirpti foną, kuriame fotkinaisi ir įtaisyti kitą (pvz įdėti mišką, nors fotkinaisi kambary). visa tai padaro operatorius, tau tereikia MMS žinutėje įrašyti, ką ir kaip nori keisti. tai vat, ar būtų įdomi tokia paslauga? ir kiek galėtum už ją mokėti? dėkui už pagalbą Alus šįkart man jos tikrai labai reik

Nu del paslaugos nezinau,bet zinau,kad yra ant symbian programa kuri prideda garsini fona.geras dalykas,pvz veluoji i darba (tiksliau miegi) bosas paskambina sako kur tu? o tu uzmeti gatves surmulio garsa ir sakai kad kamstyje. Laimingas

Manau, kad tokių ir panašių paslaugų tikrai atsiras Girtas

atsirast, tai atsiras, bet ar Tu jomis naudotumeis? ir kiek sutiktum mokėti??

Gal žinai ir tos programos pavadinimą?

Callcheater

neatsimu… Nustebęs

Hmz… Naudotis Nekaltas Na, aš asmeniškai ne, jei tik galima tai gauti nemokamai (Symbian+programa), bet tikrai atsirastų žmonių, kurie naudotųsi… Manyčiau Laimingas

Cool_V jau parašė Cha chadgs, tai žinoma, kad kai turi Symbian, nereikia papildomų paslaugų, bet ne visi turi tokius naglkus ragelius Cha cha o tai ppat atsiranda ir tokių, kurie už melodiją ar logotipą moka po 2 ar tai 5Lt Baisu kai tą galima nemokamai (na, 70Ct už GPRS) susiorganizuot Cha cha

Tai va, ką aš ir sakau, kad tokia paslauga visai įmanona TaipJei net toks “Pyptonas” sugebėjo išsilaikyti jau daugiau kaip mėnesį Girtas Girtas

Sunku pasakyti kiek sutikciau moketi… Pirmiausia reiketu visa tai gyvai pamatyti…

Ir gyvai paklausyt Šypsena

Symbianam dar “Sound Cover” programa yra kad dadiet garsa koki… Pats turiu ir jau keleta kart naudojau Nekaltas Cha cha pagal paskirty

Juk mms po lita net dabar mazai kas siuncia, net nekalbant apie papildomai apmokestinamas paslaugas. O jei ir siuncia, tai tik retu atveju savo paties balsa. O tas foto fonas… Labai mazai situaciju, kada tai butu galima naudoti. Na nzn. Pirmiau, pries kurdamas sita dalyka, pasistengciau padaryti galimybe patikrinti, ar adresato mob isvis sukonfiguruotas mmsams. Taip manau mms populiarumas pradetu kilti (bet tai techniskai yra komplikuota) . Juk ne visada norisi pas gaveja klausti (mms labai tiktu siurprizams). Tokia mano kukli nuomone Šypsena siulyciau su ja nesutikt Mirkt

siap prie paprasto telekomo telefono yra kazkoks priedaas bent jau amerikoj kur gali fona uzdet pvz suo loja kazkur toliau nes tipo vagys jei skambina tikrina ar vienas namie ir t.t…

Tokia tai tikrai yra Taip

a gal atsimeni kayp ta prog usivadina, visay tox nieko navarotas but Juokiasi

neverta tokios paslaugos kolkas steigti ar pan nes kol neatpigs MMS tol niekas net shita paslauga nepradetu naudotis… palaukim kelis metus kol MMS atpigs ir ishpopuliares kaip ir SMS Liežuvis

OK, o jei kalbėti apie pokalbius balsu? jei neturėtum Symbian telipono, tai ar naudotumeis tokia paslauga?