kaip jums tokia draugystė

kaip jums tokia draugystė Cha cha

na man tai irgi kazkaip juokingai Juokiasi

labai abejoju 18-metes sveiku protu, o 13-likiniam tai smagu turetu but ir cool… shiaip ishkrypimas, kaip ir atvirkschias variantas jai 13 jam 18 Nekaltas

tame ir esmė, kad panelė net labai graži Taip ir nevienas vaikinukas už ją vyresnis, paskui ją sekioja Cha cha
na bet ji visvien renkasi vaikus

kazkoks iskrypimas ir tiekTaip

Tai panelė tikriausiai ne iš gražiausių. Gal todėl ir griebiasi paskutinio šiaudo… Laimingas

hmm 18 ir kiek kiek ? aa 13 hmmmmmm
sunkus atvejis Šypsena)
nu bet poxui svarbu pataiko …
ajau amziu nesvarbu

na ir as taip ja vadinciau Taip Liežuvis

Na ir koks siais laikais jaunimas Apakęs

Vakar per TNT(rus.kanalas)laidoje"OKNA" tas pats buvo. Tik ten mergiotei 23m. , ir tekėt ruošės…o insmylėjo 12-ametį…Nemanau, kad tai sveika…OJ KAIP TAI NESVEIKA…Ne

Su humoru: na…turint omeny, kokie siais laikais 13meciai, mutantai tiesiog, 2 metru ugio, ir nesuprasi be paso kiek tam asmeniui metu, tai viskas normal Cha cha
Rimciau: Na mergiote visai nudurno.
Rimtai: BK Cha cha jei ten zinoma, tie apmokymai susije su taprkojiniu isoriniu organu veiksmais. Juokiasi


kaip nezino ,zino zinoLiežuvis

Ji sakė jog jei patinka vaikus išmokyti ko nors naujo Juokiasi
tikrai Cha cha
tik niekas dar nežino ko ji ten moko Juokiasi

ju reikalas…Nekaltas

13-metis įgys daugiau patirties ir paliks ja Taip

nu man atrodo is 13mecio negausi to ko nori;] jis dar nebrendyla man atrodoCha cha

visi dabar ją pradėjo vadinti mažamečių tvirkintoja Juokiasi
Sako ant straipsnio šoka Cha cha

Pasak jos jei jauniasni patinka labiau Juokiasi

iskrypimas kazkoks…
cia man panasiau i motiniska instinkta, gal merginai parupo kuo nors pasirupinti… geriau suni isigytu

Panelei 18 metukų, o jos išrinktajam 13 Cha cha
na ženintis gal jie ir nesiruošia, tačiau kartu leidžia laiką, bet kažkodėl daugumai tai atrodo juokingai Juokiasi
Ką jūs manot Nekaltas
beje, ji tikrai atrodo kaip aštuoniolikmetė, o jis išties išvaizda tikras trylikametis Taip

Išsakykit savo nuomonę