Kaip jums sekasi laikytis dietu?

Kaip jums sekasi laikytis dietu?

moterie, ar ne paprasčiau būtų mesti į šoną tą kalorijų skaičiavimą ir valgyti tai ką nori?
Jau kuris laikas taip darau ir valgau tada kai noriu ir ką noriu. Svarbiausia nevalgyti vien todėl, kad yra maisto ar todėl, kad laikas valgyti.
Jei nori saldumynų, vadinas tavo organizmui jų trūksta.

aha, vėl sena tema atgijo. Vadinasi, tai mums svarbu, ar ne?
Aš tai nebeskaičiuoju tų kalorijų. manau, kad beskaičiuodama jas ir mažai ką valgydama susigadinau kraują, nes kažkaip pasidariau tyrimus, tai gydytoja pakraupo (na, gal dar kai kas padėjo jį pagadinti, nežinau). Klausė, ar valgau mėsą, o aš taigi nevalgiau. Dabar mečiau visas dietas. Atostogavau 2 savaites, nebuvo kada namie sėdėt, vis pajūry ir pajūry, tai kažkaip neapsivalgydavau ir žiū - jau rūbai laisvesni ir lašinukai aptirpę Liežuvis Vadinasi, reikia daugiau judėti ir mažiau kimšti visokius pyragus ar sausainiu. Bet vėl esu darbe, sėdėsiu kiauras dienas prie kompo, mažai judėsiu ir ką - vėl tas pats? Užburtas ratas. Be to, niekai neprisiverčiu daryti to bodyflekso. kažkodėl po darbo tingiu Aš nekaltas

Mesk Kietas, tai irgi neigiamai veikia svorio priaugimo proceseMirkt

Tai ,kad as irgi taip galvodavau,negi kankinsi cia save.bet kad prie manes riebalai tai ziauriai limpa,o ir prisijudu as su vaikais,bet matyt paskui ir prisivalgau atitinkamai.O ir kai sulyginu kaip atrodziau ziema ir dabar,tai kraupu pasidaro.Esu figura is mamos paveldejus.Kasnis i burna ir lasinys prie sono.

Oi Tornaddo,jei tik butu galima apsikeisti tuo svorio augimu,tai su mielu noru ji kam atiduociau uz dyka.bet deja,tai neimanoma.

viena mano pažystama taip pasakė - laikausi dviejų dietų, nes nuo vienos nepavalgau Cha cha
Šiaip geriausia dieta - valgyti ka nori, bet su saiku.
O visokie pripuolami savaitės badavimai ir kitos savaitinės akcijos naudos tikrai neatneš.

tai mat kaip yra… apie treniruoklius niekas nė negalvoja (ir man nepataria), tik dietos dietos… Liūdna
o aš valios neturiu maisto atsisakyti… tai pirksiu visgi kokį dviratį Aš nekaltas

hmmm, niekad neskaiciavau ir neskaiciuoju, nezinau net ar pavyktu, baisia megstu skaniai pavalgyti Cha cha tik, kaip sake Nuska, nevalgau del to kad yra ka, ar kad atejo laikas, bei valgant jei jau jauchiu kad soti - palieku lekshtej kad ir viena kasni, jau geriau ash ji ishmesiu ar ciuckai atiduosiu nei suvalgysiu ir po to pasijudint nebegalesiu - shlykshtus jausmas kai persivalgai. Beje, pasportavimai savo manau taip pat padaro Mirkt

kaip mums sekasi laikytis dietu? Niekaip! Nesilaikau ir nesilaikiau. nepriimtinas man tas saves prievartavimas ir kol kas normalus kuno sudejimas leidzhia man ta prabanga. Yra to perfekcionizmo, kad galetu buti minus 3-4 kg, ale tokia didele kaina, tai geriau nereikia.
Pojuchiai gyvenime man labai svarbu - o geras maistas ir malonumas juo megautis - vienas ish ju. Vyras irgi sako - "kaip man grazhu zhiureti kai tu su noru valgai…"

mes čia prieš porą savaičių su mergelka diskutavom apie dietas ir mankštas. Įdomu, kaip jai sekasi? Bet ji nerašo, gal atostogauja. Aš nekaltas jei jai puikiai sekasi, gal ir mane įkvėps vėl daryti namuose Bodyfleksą?

dietos, dietos,o kad kas nors pasakytu recepta, kaip pastoreti Liežuvis. Ir valgau daug, ir sportuoju, ir rukyti meciau, ir ne gramo nepriaugu Šypsena.Medziagu apykaita tokia,vat kas kaltas.Ji labai greita, tik pavalgau ir i…Cha cha

Man irgi atrodo, kad dietu reikia laikytis nebent tada, kai kokia liga prispiria. O per didelis antsvoris nuo tam tikros ribos - irgi liga.

O siaip is mano pacios pastebejimu - na, pakomentavo aplinkiniai, kad 'pastorejau", sunervino, papykau papykau, paskui atradau, kad vis tiek labai graziai atrodau. Nusiraminau ir savaime emiau siek tiek ziureti, ka valgau - kad koki sveikesni kasni nutaikyciau, per pietus vietoj mesgalio su bulbom - skanios sriubytes, vakare - daugiau darzoviu ir pan. Bet nieko per prievarta ir jokiu dideliu suvarzymu. Noriu cepelinu - ir varom su Vyrai i Ritos smukle Cha cha Juk nedaznai.

Ir ka sau manote? Gerieji stebetojai jau sneka - "o, sukudai". Ka as zinau, sveriuosi nereguliariai, bet kai paskutinikart tai dariau, tai bent jau kuno mases indeksas buvo idealus. Beje, tikrai nesu ypac liekna.

as tai vot siandie perskaiciau LZ prieda Sveikata i grozis, kad nuo zalios ir ten visaip kaip termiskai neapdorotos zuvies kaspinuotis insiveisia, o jau tada svoris krenta kap nzn kas Cha cha reik skambyti mamytei ir pasakyti, kad siandien vakarienei noretau zalios rybos Cha chaCha chaCha cha

Tau gerai Sawlute,o mano labai leta medziagu apykaita.Vat tas mane tai labiausiai biesina.Jei bent kiek greitesne butu ji,tai ir tiek problemu nebutu.O kaip ja pagreitint?Ir darzoviu daug valgau ir vaikscioju kur tik galiu pesciom.Na,begiot tai as negaliu,man kazkaip negerai buna.

Man svoris labai gerai krenta pirmais nestumo menesiais.Tada ir valgyt ir gert negaliu,o kas i burna tas iskarto lauk.Nei kaspinuocio nereikCha cha

vat vat, ir mano kokia tai lėtoka medžiagų apykaita. Ir manau, kad jos nepagreitinsi, kokia jau yra, tokia. Be to, sakoma, kad riebi oda (su riebalais po ja) ne taip greitai raukšlėjasi Aš nekaltas Cha cha

medziagu apykaitos nepagreitinsi, manau, kad tai paveldima.Na, tiksliai nezinau, niekada nesidomejau.
Bet va: gero zmogaus turi buti daug Šypsena. O be to, kai daugiau lasinuku, tai ir silciau, o as visa laika salu Šypsena.

vo vo, isivaizduokit kokios mes krasavicos busim senatvej, kai Sawlute susiraukslejusi vaikscios Cha chaCha chaCha cha Sawlute tik nesupyk, cia as sposinu, tipo cia mes save paguodziam Cha cha ar geriau, rubuiles Cha chaCha chaCha cha

prisipazhystu, kad pati neishbandzhiau, nes kol kas neturiu problemu su medzhiagu apykaita, bet reklamuojami buna homeopatiniai preparatai, kurie tipo pagreitina buten apykaita, berods ‘bional’ serijos, o koks tikslus pavadinimas nepamenu, gal panashiai kaip ‘Reguliavitas’ Aš nekaltas inete taip pat kazhkur buvo trumpa info apie juos.