Kaip Jums Porsche?

Kaip Jums Porsche? Cha cha

dabar tiksliai neatgaminsiu, bet klausykit. Duer Porsche, max greitis 411 km/h, AG - 750 iki 850 uzpumpuoja, 0 - 100 - 2.8 s, greiciausiai begejasi nuo 200-250 km/h ir nuo 300-350 km/h. nuo 200 iki 0 km/h sustoja per 5 s. jokiu stiprintuvu, jokiu oro pagalviu, dviviete masina, jei ja taip galima pavadint… Cha cha na kaip ir viskas jei viska atsimenu gerai, bet geriausiai spekit kokia jos kubatura?

3.0

Cha cha cia rimtas bajeris… Juokiasi su tokia ir ne geda uzsimust… Kietas

tu cia ne mokslinej fantastikoj skaitei?JuokiasiJuokiasiJuokiasi

411km/h!!!ApakęsApakęs AINA N*! Pavargęs

nu lietuvaiciai zudytusi su tokiom masinomCha cha

as Tau sakau, ten dar tokia citata yra: "pilotai testuotojai, o gal geriau skamba lakunai… " ten su ta tacka LeMano lenktynese dalyvauja, taciau ji skirtingai nei bolidas, galima vazinet ir musu lietuviskais keliais… Cha cha

ten kaip rase, nei stiprintuvo nei oro pagalviu, nes logiskai pamascius 411 km/h kur nors pilti ir jokios oro pagalves nebepadetu… JuokiasiJuokiasiJuokiasi

jei ka, tai as ten ant baijerio! o lietuviams ir karuciu uztenka,kad uzsimust!Cha chaCha chaCha cha

pilnai pritariu… Cha cha

Dabar pamasciau kur cia Lietuvoj su tokia masina butu galima isspaust maximuma? na nebent kokiam aerouoste… Cha cha

Tu cia apie ja kartais ne 2000m "AutoMoto" zurnale prisiskaitei?Cha cha
Dar tox idomus faktas: kiekvieno "serijines" gamybos automobilio vaziuokle ir baze jau buna dalyvavusi 24val. LeMano lenktyneseTaip

Apakęs o blin,
su tokia wakar buciau daugiau nei 58km/h wirsyjesTaipTaipJuokiasi

Porshe ,Ferrari, Bugatti, Lamborghini, svaikstat kaip mažvaikiai. Nei Jūs turėsit tokias mašinas nei rūpinkitės per 2 ar per 3 sekundes pagreitėja. Pliki skaičiai ir tiek…

siaip tas isbandyta yra… ir siaip del idomumo Liežuvis

neprisimenu zinok, berods… ji ten geltona… kiek atsimenu Cha cha bet nebloga siaip, na o del LeMano Tu teisus…
Taip

Lietuvoj nėra tokių ilgų aerouostų Cha cha

ir baikit svaikt paie lenktyninį bolida, beje jis Dauer vadinas, pagal nesveiko manjako kuris ir kuria tuos prototipus varda (dar buvo Dauer Bugatti EB 110)

o man tai idomu kodel gi si tema dar neuzsirakino?

todel kad ji kai kam idomi

http://www.universalauto.com/dauer962lemans.html - stai kazkas panasaus… nius kaip sakiau tiksliai neatkursiu bet kazkas panasaus… Cha cha

Su tokia masina noreciau nuvaziuoti nuo skardzio… Butu grazu… Paziurejus i apacia vandenynas… O tu parpjauni su masina ir uuuuuuuuuu aaaaaaaaaaa… GAletumet mane gramdyti nuo masinos likuciu… Surinktumet smegenis, gal sirdi rastumet nesudorota… O gal ten kokios plesrios zuvys mane suestu… Man patiktu… O siaip tai ciki piki oki doki… Vistiek man ne tokios masinos reiketu… Nesvarbu jei nieko nesupratot…nes man bloga…

apie tokia masina tik pasvajot Šypsena o siaip taij jei rinktis sportine masina … mane labiau domina Viper, arba Supra… na nzn nepatinka man tos porshe, lamborgini ir ferrari… o siaip nebutina issinest iki tu 400 km/h kad uzsimustum… kartaijs uztenka ir visaj nedidelio greicio kad uzsimustumej