Kaip jums patinka Kibernetikos Pasaulis ?

Kaip jums patinka Kibernetikos Pasaulis ?

Yra ant svieto nepaaiskinamu dalyku: kuo daugiau meluoji tuo daugiau pilieciu tuo melu patiki(situo fenomenu pagarsejo Gebelsas),manau panasiai dirba ir si kontorele,kokia Jusu nuomone??

Kibiru pasaulis Blogai

Jie paprasciausiai orientuojasi i eilinius pirkejus, kurie mazai arba visai nieko nesupranta apie kompus. Juos galima durinti, kiek nori. Ar mazai pavyzdziu, kai isardes kokio zmogelio pirkta KP kompa, randi visai kitas detales. Pvz,: vietoj greito disko ideti to paties dydzio leta - tiesiog ju klasika.

Tiems kas nezino, tarp IT firmu Kibernetika vadinama kibirai.
o siaip tai pritariu auksciau pateiktai nuomonei, tik jei turi pazystama gali buti tikras del kokybes.

Jei proto nebus tai koks sssskkkirtumas.
Ar toks ar kitoks …
Kapitalizmas juk ApakęsApakęsApakęsApakęsApakęs ar ne.

Nori gero kompa…pirk ish tokiu IT kompaniju kurie jau dirba 10 metu. Abejoju ar jie noretu prarasti autoriteta Šypsena O jei tik firma tik pradeda uzsiimta ta veikla…tai ir kysa sh

reikia an KP uzsiusti mokesciu inspekcija, juk jie pardavineja piratinius diskus

lamu firma kiek esu susidures.

pas juos ne karta buvo uzsuke.

o kas liecia firmos prestiza, tai KP keicia pavadinima i com1…

reklamose viskas atrodo graziai, tcipo pigu viskas, gera kokybe ir t.t… bet dar niekam nerekomendavau pirkti kompa is kibiru Aš nekaltas

Jie reklamuojasi: ,Pirk kompiuteri pigiau" , o is tikro gaunasi net brangiau kaip kitur.

Tokiose temose reikėtų ne "pilstyti iš tuščio į kiaurą", o duoti faktus. Tada būtų įdomu.

durniai, apgavinejantys apie kompus neismanancius zmones. Asmenine patirtis is draugu Liežuvis kiek pirko draugeliai pas juos kompu, tai tas tai anas neveikdavo. O juokingiausiai tai atrodo, ideda garso plokste, neisku kokia, ir sako driverius susirasi internete(nors pas draugeli nebuvo neto)… susiradus kazka panasaus i tinkamus driver`ius, garso nebuvo… nunesem kompa pas juos sakom neveikia garso plokste. Sako, driveriai lievi… nu duodam driverius jam tuos kur nete radom… ilgai teko gincytis ir irodinet kad garso plokste lieva… o ne driveriai… jie ten kazka pasnekejo tarpusavi, tai galu gale pakeite i kita garso plokste… nors su driveriais…

man ypach patinka ju direktorius Cha chaLiežuvis jau geriau nusishaut negu tokiam gaidzhiui dirbt Mirkt

Lopu kompanija!

Draugelis nelabai seniai pirko kompa is is "KIBIRU" Panevezyje, tai buvo jam cirku. Cha cha

Vienu zodziu draugelio mama sumislijo jam nupirk kompa (susigundziusi tom pigiom kainom).
Gavo masina ir isvare su matkute tas draugelis.

Taigi, nuvare ten ir issirinko toki ir toki ten kompa.
Problemu jau iskilo kai norejo paklausti kuo viena garso plokste geresne uz kita. Na jis nera ten baisiai paskikaustes ant tu kompu, bet kaip supratau tie pardavejai dar didesni lamos. Tipo ta brangesne tai ir geresne, taip jie atsake. Cha chaCha cha

Geras buvo kai draugelis jau susipakavo kompa ir jau vezesi namo, tai apsiziurejes pamate, kad jam printerio neidejo. Tai beveik puse kelio nuo Birzu link Panevezio reikejo varyt (tiek jau buvo nuvaziave).

Bajeris buvo kai parsiveze ta kompa.TaipCha cha

Buvo tokia situacija, jis parsiveze kompa ir viska prijunges atsiunte man sms. Tipo atvaryk jau kompa turiu tik atsinesk koki CD su Windowsais ir moniko kabeli.
Na CD su windows tai suprantau, karoce viskas gerai, bet nepagavau kampo prie ko cia jam tas mano moniko laidas reikalingas? Liežuvis

Kai nuvariau pas ji tai jis man papasakojo tokia istorija apie kuria jum pasakojau, o ant galo dadejo, kad pas ji nera moniko laido!

Isivaizduojat!!!
Viskas yra, bet monitoriaus laido truksta!!!

Dar jis sake kad bande skambit "KIBIRAM".
O jie atsake kad labai apgailestaujam, bet laido i namus pristatyti nera galimybiu.

OT rupinasi klientais!! Taip

Bet po keliu dienu pasitaike proga vel uzsukt i Panevezi, tai variau ir as,nes man reikejo tinklo plokstes.
Draugelis atsieme laida, o as apziurinejau tinko plokstes.
Paklausiau as vieno is kibiru ar turi ploksciu su RJ 45 jungtimis, tai tas nesuprato apie ka as kalbu!!!
Blin tokiu avinu tai tikrai nenoreciau prileist prie savo kompo.

Turbut cia atrodis kad viska perdedu ir pagrazinu nuo saves, bet anaiptol - viskas vyko istikruju! Taip

Nenorit netikekit, norit ne!
Liežuvis

Kai 256 MB PC133 normaliose firmose kainavo 98 Lt, pas kibirus buvo 128 Lt.
O visi ima is to pacio didmenininko!

ash Ralingoje uzh Kingston 256MB PC133 DIMM CL2 paklojau 162 lt Mirkt

kibernetikoi gal ir pigu, bet siaip gaidys Blogai

cia kiekvienoje firmoje taip gali buti