Kaip jums Outl4w ?

Kaip jums Outl4w ?

Čia šiandien netyčia atradau štai ką - http://outl4w.tv/index.htm
Muzika tai čia kaip ir aišku, bet pasižiūrėjus į tuos, kurie jie atlieka…
Pagalvojus kas bus po metų ar daugiau…
Na, nežinau kaip jums, bet man tai kažkaip… nerandu su kuo jų GRUPĘ reiktų palygint… Nekaltas

Pažiūrėjus kažkokios dainos įrašą kilo noras paprašyt: Tu naktim eik miegot, nebeieškok Cha cha O šiaip, man tai negražu tokie vaikiški balseliai. Dabar tegu mūsų dainų dainelės atstovai tampa punk/metal/rock/goth ar dar velniažino kieno pasekėjais. SAVOTIŠKAI atrodys Pavargęs

Na, žinai… Jei tokių metų būdamas (jauniausiam Outl4w DABAR yra 13 metų, ir tai jau trečias JŲ ALBUMAS (jei gerai supratau)) būčiau turėjęs dar kelis taip pat gerai muziką darančius draugelius/broliukus, tai… …dabar čia tikrai nesėdėčiau, o mano ir tų mano draugų/brolių vardai senokai tau žinomi būtų Mirkt Na, čia mano nuomonė, kuri kaip žinia pas kiekvieną gali būti skirtinga Mirkt
Bet, sutik, už Mokinukes geriau, ar ne ? Laimingas
Na, tai tada gal bent už Luką ? Cha cha
Daugiau su kuo lyginti neturiu…
( Maybe Mamontovas ant LT ? Kiek jam buvo kai startavo ? Nekaltas )
Anyway, čia mūsų žemė ir čia kitokią muziką tėveliai klauso, o ką jau kalbėt apie mokyklos diskatiekas tokiam amžiuj ar gyvo garso (GYVO GARSO!) pradinukų koncertą… Cha cha
Bet visumoj pasižiūrėjus… vaikai nelabai pagal savo amžių šėlsta Tūsas Na, arba tik aš tai įžvelgiu… Maž pasenau jau Juokiasi

Nu o kiek R.I.P’am buvo metu kai pradejo grot? Truputy daugiau negu 13, o kaip varydavo Gerai ir kaip tebevaro Gerai
Ne visada geriau but zinomam.

nieka ypatingo Šypsena