Kaip jums Las kechup?

Kaip jums Las kechup?

Tai kaip jums Las kechup?ArTaip,arNe

tik viena daina zinau ir jinaiGerai

nei Taip nei Ne

fe bjauri kazkokia tai daina Blogai Ignore

fuu grynes popsas Liūdna

Visishka nesamone… Blogai
Dainininkes viena uz kita bjauresnes, o tie ju judesiai tai ish vis…Cha cha Blogai

NeBet shita daina labai uzkreciama: jei jau vienas padainuoja tai paskui visi…Liežuvis

tas uzkretimas… bet siaip tai visaj nieko paklausyt kai depresuxa

pagerinta daina cia yra Šypsena
nera nuotaikos-paklausai ketchiupo ir atsiranda Mirkt

Macarena No.2!Cha cha

svelniai tariant vercia vemtIgnore

kiek skirtingų nuomonių… na, man, kaip šokančiai, ta vienintelė daina, kurią žinau aš ir visi kiti, žiauriai patinkaGerai

oj gera fajna dajnike Šypsena ir nesunku pagal ja sokt, judesiukai paprasti, ql Cha cha

man patinka klipa ziuret: prisizvengiu nerealiai Cha chaCha cha super shokis ten ivaldytas BaisuGraži tipo dabar visi prades taip ardytis, kaip per makarenas Ignore varles 3 tampos, o taj zjbz…Aš nekaltasCha cha o pavadinimas las kechiup da kechiup song Apakęs jauciu albumas vadinasi da kechiup album, o leidybine firma kechiup recordsGraži apie muzikine kurinio verte as net nekalbu Labas

durnoj primer zaraziteljnyi
Kietas

Deja shis (kurinys), priklauso tai gabalu kategorijai, kurie dazhniau klausant, vis labiau uz##sa. Nors pagerus AlusTaurėgal ir px…

visai nieko Šypsena

Tarkim man tai daina ir patcios atlikejos tai nelaime kazkokia. As nei sokti pagal ja galiu nei klausitis tos muzikos. Pavadinimas bjaurus o atlikejos tai oi oiLiūdna Zodziu duotciau is 10 balu tik koki 1…

Aij, nu man taij visaij nieko, tokia greita, prie geros chebros visaij faina padainuot ir prisizhvengt!Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha