Kaip jums filmas KRYZKELE?

Kaip jums filmas KRYZKELE?

Niu man jis kayp tay nepraejo…

man tai SUPER filmas Gerai- vienas geriausiu per siuos metus (nu dar “Greiti ir isiute” ir “Bezdzioniu planeta”

Britney vaidyba nereali- turiu visus jos kompaktus, o dabar ir KRYZKELE turiu parsisiuntus DVD ir ziuriu karta i savaite.
ir vis galvoju: kalta ji ar nekalta? Aš nekaltas

r.b., joooo, vakar kaip tik gavau plakata to filmo- nerealus…
o del atsivertimo…viena diena pasakiau sau: uzteks cia tuos "gruzus" ziuret kai visas KINOMANU forumas tokius gerus filmus rekomenduoja…

Beje, Kertukai, Raison, Froidai etc. ir jums laikas butu atrasti TIKRAJI kina Cha cha, ane r.b.?

Man tai irgi KRYZKELE , o del tu sex-scenu tai manau ir be ju gerai.Gerai

Kaiptik BritneiŠypsena

Niu,nezianu man rods “Kryzkele”-paprasciausiai B.Spears reklaminis klipukas,kuriame ji nori parodyt kad be “dainavimo” moka ir “vaidint”.Maciau ta filma,bet didelio ispudzio nepaliko…LiežuvisPPP

O kas cia gali patikti? Holivudiskas slamstas

visai nieko Taip Gerai

nelabai,bet idomu didelio ispudzio nepaliko

butent ~ Pavargęs Baisu Veee~

man tay nepatiko… Nekaltas ideja pakankamai nuwalkiota…del pacios britney, taj ji pasistenge, bet mano nuomone, nieko labaj gero is to neisejo… Apakęs wa taip… Drovus

Nieko gero Ne, maziems vaikuciams toki ziureti - Gerai

Durnybe ir banalybe…dajnuoja tej tegu gerew nelenda i Didiji ekrana…tikraj ne jai :X

Nieko nejauciau Šypsena)

Nesuprantu kam prikelinet 3 metu senumo temas Ignoruoju ir dar apie toky filma kurio ziurejimas tik kenke akims ir psichikai!daugiau sio filmo isvyst nenoreciau Veee

Toks lengvas filmas, gal ir visaj nieko, bet ipatingaj nepasizymi ;]

as nemaciau Cha cha

Pasisaipymas is filmo-nesamone Veee !!!

nieko nieko visai Taip Liežuvis