Kaip jums Bangos gimtadienis?

Kaip jums Bangos gimtadienis?

Sveiki! Valio as jau tapau daznu dalyviuŠypsena Vakar labai gerai praleidau laika karolinos klube kur vyko bangavimas nerealus!Šypsena Tik maniau kad bus daugiau zmoniu,bet tikrai nenusivyliau renginuku.ACIU organizatoriams-tokiu daugiau ir gyventi bus 100 kart linksmiauMirkt

O as gimtadienio torta valgiau ryte, ir dar gabalelis saldytuve laukia Gerai Liežuvis Bet Ogio liezuvis nuo torto buvo siaubingai melynas Apakęs Ogi, ar viskas OK su tavim? Apakęs Cha cha Atsiliepk Labas

Gimtadienyje dalyvavo:
Quest2K
bjaurus
svelniukas
auuu su1/2sesers
vienas_namuose
inkste
Dianela
Dziadass
fiesta
paul@
Ledi
abakas
echo su zmona
Ogis su Moterys
Nuska
Gluosne
pakales
Boba

Epizodinius vaidmenis atliko Cha cha : Neodime (sedejo su kazkuo anapus tvoros Cha cha ), Badas (sukinejosi tarp merginu prisirises prie kelniu baliona Cha cha ), Talismanas (vis ieskojo ko nepametes Cha cha ), Martynukas (savom akim matyt neteko Liūdna ), Dead Mouse (Nuskos brolis, mums turbut negirdetas Šypsena ), dar kai kas is Vyrai (man prisistate, bet viesai prase neidentifikuoti Mirkt ).
Na va, palavinau savo atminti Cha cha , bet turbut vis tiek ka nors pamirsau Aš nekaltas Jei taip - nepykit, priminkit, papildykit Šypsena

Tai gal Razrucha Tau atsivėrė? Apakęs

Pakales, tavo pavydo scena uzsitese Apakęs Cha cha Beje, dar epizodiskai Daine teko matyt Gerai

ir as buvau, kai kuriuos jusiskiu maciau Šypsena ir Martynuka tikrai maciau netgi sokanti Cha cha Cha cha

Saunu buvo galu gale gyvai susimatyti su Emmi Mirkt Pakalusiu Mirkt

Oi kaip aciu dar karta uz rozyckas Šypsena
Va kaip dziaugiausi http://www.l-s-d.com/30/bangoj/pages/17_jpg.htm

kode bangos gimtadienis tik viena karta metuose? Nustebęs

Interesna,Bobut,a kodėl tik Tau atsivėrė?Šypsena…Mažu,paporint gali…MirktCha chaCha cha

Tylejo Maryte Melnikaite, tylesiu ir as Cha cha Bet dar keli meetai, ir tas mielas Vyrai turbut neistvers neprisistates… Mirkt Cha cha

Gimtadienis-jėga. Labai tiko tai, kad galėjai prisiglausti ten, kur labiau širdis linko Cha cha

Boba rašė:
O as gimtadienio torta valgiau ryte, ir dar gabalelis saldytuve laukia Gerai Liežuvis Bet Ogio liezuvis nuo torto buvo siaubingai melynas Apakęs Ogi, ar viskas OK su tavim? Apakęs Cha cha Atsiliepk Labas

Gimtadienis buvo gal ir neblogas,tortas balionai ir siknom nereikejo trintis,bet muzika kazkoks nesusipratymas!!!

Norejau ta baliona prisiristi prie kelniu uztrauktuko, bet nesilaike Aš nekaltas

Taikliai pasakyta:“ieskojo ko nepametes”Šypsena Gerai cia Boba sugalvojaiŠypsena

viskas buvo labai fainiai bet jau muzika tai boze moj…Blogai