Kaip jum tie vedarai kurie jau siryt...

Kaip jum tie vedarai kurie jau siryt…

B.L.T varau sau ryte i darba o gi jau pilna daunu kurie be sviesu vazineja tipo jau kovo 1d tai ir sviesu nereik, o kad prietema tai visai ph… Taupo elektra tipo!! Smaugt tokius! Piktas

Visiškai nesutinku, jei jau važiavo 7,30, tai buvo pakankamai šviesu, nebent įdarbą važiuoji penktą rytoCha cha

siaip man atrodo reiktu dar koki men su sviesom pavazineti,mnes kai priprates matyti masina tik pagal sviesas tai taip greit persiorientuoti sunku.

Siaip gerai butu gal net visa laika varineti su sviesom.negi kam elektros ar lempuciu gaila Šypsena
visgi saugiau bus patiem

as tai sviesu nenaudoju tik kai buna giedra ir saule spigina nx.
o siaip pvz kai siandien ryte apsiniauke nx dar nuo kelio vandens dxuja pasikelia tai visada su sviesom.

Aš nesutikčiau ir nenorėčiau visus metus važinėti su šviesomis ir ne dėl lempučių taupumo ardaug didesnių kuro sąnaudų. Visų pirma, daug daugiau teršiama aplinka, antra, jei važinėji daug, tai net akys paskausta nuo šviesų, ypač nuo tokių pridurkų, kurie 100W lempas ir dar halogenus įsikalPiktas, kox tada malonumas, kai akini kitus? Tik nereikia sakyti, kad tokių mažai, kai man buvo 18, tai irgi durnystes mašinoje darydavauAš nekaltas, ko dabar nepakęsčiauCha cha

bimbyris rašė:

Siaip gerai butu gal net visa laika varineti su sviesom.negi kam elektros ar lempuciu gaila Šypsena
visgi saugiau bus patiem

O kai eiliny syky pac pamirshi ishjunkti lempas ir po valandos batareika nuses ir keiksies penkiais aukshtais stumdydamas ir prashydamas priruykyti Kietas Kietas savo kevalui, ot tai bus tau su shviesom vazineti

makavelli rašė:

O kai eiliny syky pac pamirshi ishjunkti lempas ir po valandos batareika nuses ir keiksies penkiais aukshtais stumdydamas ir prashydamas priruykyti Kietas Kietas savo kevalui, ot tai bus tau su shviesom vazineti

nu pas mane tai uzpypses negyvai jei bandysi islipt is masinos sviesu negesines

Šiandien saulė tekėjo 7 val. ir 9 min. - vadinasi teoriškai nuo to momento buvo galima nejungti šviesų, bet kiek prisimenu, tai šiandien bent jau Vilniuje tokiu metu matomumas buvo nekoks ir truputį lijo - vadinasi reikėjo įsijungti šviesas…Mirkt

Nežinau kaip vilniuje, bet Kaune oras buvo labai gerasGerai

Piktas