Kaip jaustis kai tave apvogia

skuskis Cha cha ircop’ams Cha cha aiku nieko nepades Cha cha

Na, balandžio mėnesį man iš garažo nukniaukė tris motociklus, jau neskaičiuojant kito gero, užvakar naktį jaguarui stiklą iškūlė, bet nieko, gyvenu Šypsena

****inai jautiesi, labai ****inai…

Ai xujowas jausmas…Zinau…Bet su laiku dzin pasidaro…Praeis…

Jausciausi: Veee Veee Veee Veee SLYKSCIAI Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia KONE PATYRUSIAI PASAULIO PABAIGA Piktas Piktas Piktas Piktas PIKTAI Liūdnas Liūdnas Liūdnas Liūdnas NUSIVYLUSIAI ir t.t… Tada eiciau Alus Alus Alus Alus Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Juokiasi

jei nzn kas tai padare jaustis blogai, bet jei pagauni vagy oi kaip gerai jaustis ir duotim jam Baisu , viena karta vagi buvau pagaves, o kitus du kartus ne Liūdnas

nekas, neseniai pavoge 400Lt, dokumentus, korteles. Pagauciau, tai butu riesta jam.

Gan kvailoka tema. Kaip jautiesi, taip ir jauskis Šypsena Kazn, o siaip tai bus tu kanalu Mirkt

Na, balandžio mėnesį man iš garažo nukniaukė tris motociklus, jau neskaičiuojant kito gero, užvakar naktį jaguarui stiklą iškūlė, bet nieko, gyvenu Šypsena… Wargsas… Liūdnas Ne O man SAWI DRAUGAI pawoge is manes mobilu,kuriam taip sunkiai rinkau pinigus Liūdnas(Ir dar issimoketinai pirkau,tai dar moku ne uz nieka metus ŽliumbiaZodziu,siais laikais negalima pasitiketi net draugais… Ne