kaip istverti visa tai?man taip skauda (kadangi tema uzrakinta tai dienorasti paskaitykit)

Žliumbia kaip istverti visa tai?man taip skauda Širdis (kadangi tema uzrakinta tai dienorasti paskaitykit)

Žliumbia nebeisivaizduoju…man rodos as ilgai nebetempsiu…nes tiesiog prarandu gyvenimo dziaugsma…as nebepajegiu jau Liūdnas man taip skauda Širdis

su savo Vyras matysiuos itin retai, kai pasimatydavau kas savaitgali, itariu daba bus karta per 2 savaites ar netgi reciau…Žliumbia nebegaliu…be to neistesejau pazado…savo Vyras pazadejau kad neverksiu kai jis pas mane atvarys, bet kad negaliu kitaip, nemoku tiesiog…ir jis pasake kad daugiau nevarys pas mane…nu nzn…kad taip gavosi, na cia dar niekis…jis tiesiog pyktelejes taip pasake…tiesiog mano mama mano kad as esu kalta del jo nelabai pasisekusiu mokslu, ir manes pas ji zada nebeleisti…vaikinas irgi taip mano Liūdnas ir zodziu…nzn as kaip man reikes gyventi…as nebezinau…nenoriu as tu suknistu atostogu…nenoriu nieko…noriu tik tiek kad viskas butu gerai, kad nenukentetu musu pasimatymai, bet… bet man lemta likti vienai…sita savaite bus ziauri…visas pusmetis bus pragaras…nzn kaip man reikes istverti vienisus savaitgalius, ypac jei del ju gyvenau tik…ir maniskis net nenori manes paguosti ir suprasti…nzn…as jau nieko nenoriu Žliumbia ŠirdisŠirdis

tam yra dienoraštis
rakintina tema…

[quote] tam is tiesu yra dienorastis ir tokios temos trinamos. ir is viso dziaukis,kad nors kada matai savo berna,patikek,yra daugiau zmoniu labiau uz tave kentejusiu. ir antra,manau tau reikia nuo jo atikabinti kuriam laikui. gal taip jis pasiilgs taves labiau ???. o jeigu ne-tiek tu jam reikalinga...Nekaltas sekmes tau Labas

uzjauciu aisku, bet dienorastis yra…Taip Liežuvis

Nepergyvenk…Gal viskas bus gerai…Taip

saunu bacphura turi,swejkinuCha cha

Vargshelė, uzhjauciu Tave, bet Tavo bachūras irgi negražiai elgiasi Nustebęs

ne ji wargsele,o jos bachuras daunas prakletas!

Kokie dauguma zmoniu bjaurus… Kalbu ir apie Bangieciu, kurie pasirode besa labai nejautrus, ir apie visus kitus. Neliudek, pazvelk is kitos puses: gyvenimas ziaurus, bet nepaprastai grazus. Apkabinimas

Ir vis delto, dienorastyje sie pasvarstymai isliktu ilgiau, nei si tema klube

Na,net nezinau… Visu pirma,tai gal tu tikrai siek tiek nervuoji savo vaikina? Na,supranti,tie istisi verkslenimai,kai tik jis tave mato… Bet neteisinga,kad vercia kalte ant taves del jo prastu mokslu! Net nzn… Negi tikrai negali buti be jo? Palik ji… Kokia prasme but kartu…

zuika,as uztat ir sakaw kad jos bachuras duchas,jog ja kaltina del pablogejusio mokslo!bl kaj uz.pi.sa tokie daunaj kaj nesugeba iwertint panos meiles!

Tavo vaikinas turetu suprasti, kad jis tau yra reikalingas, labai reikalingas… Kaltinti savo mergina del savo nenusisekusiu mokslu, tai jau Blogai Kaip nors istversi. Linkiu Tau stiprybes.

Ne velnio nerakintina, nes yra netgi labai tinkama Iki18 klubui. Sios temos net nepalyginsi su "kokios spalvos jusu kojines?"

Nu siaip jis geras mano vaikinas…nu nzn…labai jau ash ji Širdis , jau daugiau kaip 2 metai mes draugaujam, net planuojam rudeni kartu gyventi…
siaip del mokslu ne jis kaltina…bet kai mano mama pradejo kaltinti mane, tai ir jis paskui prikiso Nežinau nu nzn…nezinau ash ka daryt…skirtis nesinori…kaip tik noriu santykius issaugoti…juk 2 metai tai netrumpas laiko tarpas, ir dar kai planu yra visokiu…
bet man baisu kad atstumas ir ilgi nesimatymai gali mus isskirti…jis kaune, as kedainiuose. ir taip gyveni nuo vieno savaitgalio iki kito…kol susitinki, o dabar tai nebebus ko man laukti savaite laiko Žliumbia
uztenka kartais nesusitikti viena savaitgali, tai nei valgyt nei miegot nei nieko nesinori…aj…nzn viskas labai susikomplikavo…Žliumbia
nu jis siaip labai geras zmogus…bet…

krc… matau tau px!ch.uj.nia

man ir buvo pradzhioj mokslo metu apsiprasti su ta mintim,kad su vaikinu susitiksiu daugiausiai 2 kartus per menesi,o ne kaip pernai 4…bet dabar labai dzhiaugiuosi,kad susitinkame rechiau,nes dabar artejant egzaminam papildomai tenka eit ir sheshtadieniais ir net kas 3 sekmadieni,tai laiko turiu mazhokai…na ish pradzhiu buvo nemazhai barniu,kad ash katjeriste ir mokslai man pirmoj vietoj,bet veliau vaikinas susiprato,kad viskas tik del to,kad istochiau ten kur noriu ir visa laika butumem kartu.
linkiu,kad ir tau pavyktu tame rasti ir geru dalyku ir isheitu i naudaApkabinimas

Zuika2004 ,nu nervinu as ji tia jo…buna…bet jis pats daveda…nes man reikia jo demesio paprasciausiai ir meiles Nežinau bet negaunu tiek kiek reikia…nu o dabar kai retai matysimes tai…nu nebezinau as tiesiog jau nebegaliu daugiau taip. sendien jis pas mane…ryt isvaziuos ir nebezinau kada ji pamatysiu…nes manes mama neleis pas ji…Liūdnas o jis nezinia kada susitvarkys su mokslais…siaip nei maisau as jam mokytis nei ka…jis siaip ar taip nieko nedaro…bet…dabar prisizadejo kad stengsis…nu as taip nenoriu kad jis isvaziuotu…nes is vienatves ir ilgesio isprotesiu…
nu bet butu puse bedos jei zinociau kada vel susitiksim…o dabar Liūdnas

Zujka, tikrai nežinau ką tau patart.
Tačiau asmeninėms problemoms yra skirti dienoraščiai, dėl to šitą temą turėsiu užrakinti.
Sėkmės
Labas