Kaip istiesinti cheminio paveiktus plaukus?

Kaip istiesinti cheminio paveiktus plaukus?

Negaliu pakesti Piktas, niekada net neisivaizdavau ka reiskia cheminis. Ka daryti, kad greiciau issitiesintu plaukai? Please, patarkit, aciu.

Na viena, tas cheminis yra puiki iseitis, jeis plaukai visad sugule, kad jokie fenai ar suktukai nepadeda padaryti ju puresniu.
Kita - tas vadinamas slapias efektas, labais geras dalykas: isplauni plaukus, nusluostai, issukuoji, sutepi "L’Oreal Elvital" kremu (po cheminio), paglamzai plaukus ir viskas - sukuosena gatava.

O shiaip, tokius visokius cheminius reikia detis ant siltu oru, o ne ziema, nebent malonu vaikscioti, garbaniuotam kaip baranui.

Kai salta, mazai tu ekspermentu gali su ta sukuosena pasidaryti, juk dregna galva neleksi is namu, o dziovinti kasas naturaliu budu daug laiko uzima.

Na yra dar vienas budas, bet jis tik pingu pareiklauja daug, o efektas vadinas "As kapiniu grazuole": isplauni plaukus, sutepi blizgesi suteikianciu skirtam po cheminiu cheminio susukavimo kremu ir du fenu (antgalis turi buti su difuzoriu, (ai kazkaip ten ji taip vadina), na ir fenuoji tuos plaukus), po teisybe pasakysiu, ne kox reikalas gaunas, plaukai sulipsa, toks sipudis, kad galva neplauta n dienu, o is sukuosenos jokio grozio.

lauruska rašė:

Negaliu pakesti Piktas, niekada net neisivaizdavau ka reiskia cheminis. Ka daryti, kad greiciau issitiesintu plaukai? Please, patarkit, aciu.

Na drauge tai bego tiesintis atgali kirpykla, pabandyk, nes namie tai gali visai plaukus sugadinti…

Ir dar, cheminis su visais pricindalais nemazai kainuoja:
spec. sampunai, kremai, kaukes, zele ir t.t.

Taip kad, kirpeja ta kuri tau ta chemini sudejo, turbut buvo baisiai ozka, kad klientes neispejo, kokis gali buti neigiamas efektas.

As vat chemini dejau pas ta, kuri man daug nupasakojo kokios bus pasekmes, kokis mazdaug bus ispudis, o ne pas pirma pasitaikiusia, kuria svarbu pinigus paimti, bo kadangi mano kasos ilgos, tais tas cheminis ne 30 Lt kainuoja, suploju as nemazai, bet zinau, kad padaro kokybiskai, o ne kokia ten xrienja

o as pati sau su drauges pagalba buwau pasidarius ir gavos labai fainai Šypsena
nu ziurint kam dar kaip patinka.
gal nepersejo kirpejos kad nenorisuper stipriu garbanu…

na ash rugsejo men susidejau lengva chemini, ir jau ish anksto apsidrausdama issiklausinejau, kokie variantai, jei netiks/nepatiks. Kol kas labai dzhiaugiuosi, mano skysti plaukeliai atrodo gan neprastai, nors jau ir baigia cheminis nuaugti…Šypsena Ir priezhiuros reik gerokai mazhiau nei priesh chemini - kaip chia jau buvo mineta, su kokiu kondicionierium ar putom patepus "paglamzhau" plaukus ir tiek. Kirpeja siule alternatyvini varianta, kada norisi ishtiesinti - reikia bebaigianchius dzhiuti ir putom pateptus plaukus susukti ant DIDELIU suktuku ir ishdzhiovinti. Bandzhiau tik porasyk, man mieliau garbanikes…Šypsena

Visada buvau pripratusi prie tiesiu plauku, jie svelnus, tiesus, tai ne dabar ir chemini sudejo super lengva ir patys plaukai, nepatinka, nei su putom , nei su zele, sulipe ir tt. paliesti neimanoma, jauciauosi, kaip su peruku. Dabar garbanu nebeliko, tik kazkoks pasiputimas, nei 5 nei 9. neprisimenu kada palaidais plaukais buvau, o taip noriu Liūdna

lauruska rašė:

Visada buvau pripratusi prie tiesiu plauku, jie svelnus, tiesus, tai ne dabar ir chemini sudejo super lengva ir patys plaukai, nepatinka, nei su putom , nei su zele, sulipe ir tt. paliesti neimanoma, jauciauosi, kaip su peruku. Dabar garbanu nebeliko, tik kazkoks pasiputimas, nei 5 nei 9. neprisimenu kada palaidais plaukais buvau, o taip noriu Liūdna

Gal 10 metu darydavausi chemini, tai visokiu ciudu priciudu teko matyti. Buvo ir man, kad kirpykloj per stipru chemini sudejo, tai tik plaukus sugadino, nudegino, jie krito gabalais, o siaip plaukai buvo susigarbanoje negraziai ir nieko su jais negalima buvo padaryti - nei surisht, nei palaidais vaikscioti… Cha cha Cha cha
Aciu Dievui, tai buvo jau pries 10 metu ir nelabai ka atsimenu.
Veliau darydavausi lengva chemini ant dideliu suktuku, kad plaukai lengvai garbanotusi ir butu labiau pasipute. Man baisiai patiko, lengviau tvarkyti buvo. Taciau chemikalai neisvengiamai gadina plaukus.

Neliko kitos iseities kaip tik atsiauginti tuos plaukus. Tuo tarpu juos daziau ir taip pat atrode visai nieko. Dar ir dabar padazau, bet ne su dazais, o kaukem, kad taip negadinti.

Ka galeciau patarti? Girdejau, kad yra dabar kirpyklose kazkoks cheminis budas istiesinti plaukus. Pvz. negres visur uzsienyje bando juos tiesinti. Bet tai velgi CHEMINIS budas, po kurio tu plauku issukuoti nesugebesi, nes jie velsis is luzines. Tiesiog palauk gera menesi, tas cheminis kazkiek nuaugs ir pataps silpnesnis.