Kaip išsigydyti slogą ???

Kaip išsigydyti slogą ???

Sweiki,norechiau jusu paklausti,kaip galima butu issigydyt ta prakeikta sloga,kutri prasideda atsalus orams?

Bandzhew ir su juors druskom prasiplauti nosi,ir pinosol,ir otrivin,bet niekas nepadeda!!!

Gal kas galetu patarti,ka daryti?Kaip gydytis??

gydoma sloga praeina per savaitę, negydoma - per 7 dienas Juokiasi rinktis tik tau.

Prakeikimus gerai gydo čigonės Taip

As klausiu labai rimtai.Liūdnas

As simet isitaisiau kazkoki nepraeinanti kosuli ir spejau su juo susitaikyti jau. jauciu teks ir tau Mirkt

Užsitęsusi sloga, gali būti, kad Tau jau sinusitas. Man jie dažnai kartojasi. Bjauri savijauta, Ypač galvos skausmas tik atsibudus lovoje, kartais ir naktį tas skausmas prikelia… Gydytis tokiu atveju reikia jau antibiotikais. Pati nesigriebk jų, manau, kad geriau Tau jau kreiptis pas gydytoją.

Man neskauda nei galvos nei nieko!!!!!!!!!Tiesiog sloga prasideda vos atejus saltajam sezonui…Gal kokiu vaistuku nuo jos bandyt?Bandzheew pinosol,bet zhewrei slykstus tas aliejusBaisu

pabandyk isilasinti alijosiaus. Padeda. Arba dek silta, virta kiausini ant nosies du kartus per diena.

reikia grudintis
isbek pabegiot. man begiojimas panaikino visas slogas Šypsena) buna kad vakare uzsimirses islekiu i balkona tik su maikute. Salta, bet organizmui tik i nauda Laimingas

žiemą su maikuteGerai
Gerai

zinai as dabar pati kovoju su slogaTaip ir maniske beje nebuna ta kur trunka 1 savaite, o paprastai uzsitesia menesiLiūdnas
tai va, bet dabar geriu antibiotikus

[quote] hikonsil
[/quote]
jie man ish tikruju padeda ir ,rodos, karas su sloga bus tuoj laimetasGerai

p.s. shie vaistukai tikrai nera labai brangus ir parduoda juos vaistinei be receptuko!!!

beje, tie visi lasiukai ir man nepadeda, tik pinigu ishmetimas…

Gal kas galetu patarti,ka daryti?Kaip gydytis??

[/quote]

bandei gerti karštas arbatas?

is siltos patalpos iskart i salta Baisu
skvozniakas kai pertrauks
isimtis aisku jei tu sveikuolis

man asmeniskai geriausias vaistas - svogunas, anksciau gan daznai sirgdavau sloga ir gydydavausi vaistais, tai uzsitesdavo iki 2 savaiciu, kartais net zaizdeles nosyje atsiverdavo nuo tu vaistu, zodziu vargo vakariene.O dabar sloga nebesergu jau kokius 8 menesius, kaip tai pavyko pasiekti? kai jauciu kad jau esu persales is karto imu svoguna ir ji su pirstu patrines (pagramdes) issitrinu nosi is vidaus, labai gerai padeda. o vaistai ir visa kita chemija sh yra.

as buvau tema sukurus, ten visokiu patarimu yraNekaltas

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/232026.111-=(169692271
8

Sloga bjaurus dalykas :~} rejkia cesnako lasint i nosi Cha chaD~ sejp labaj grauzia, o nervintis manau nerejk nias vistiek praejs grejt ir be vajstu :}~

Mhm mane visad kankindavo sloga, persalimai, bet dabar pabandziau Vision maisto papildus, na man padejo…praejo visos slogos…