kaip issigydyti nuo pavydo?

kaip issigydyti nuo pavydo?

kaip issigydyti nuo neapgalvoto/nesveiko pavydo, kuris kyla galima sakyti be jokios priezasties ir be jokio pagrindo? Šypsena

Surenkit grupinio pasimylėjimo sensą, pamatysi kaip "perdegsi" ir visa kita, palyginus su tuo atrodys tokie dėmesio neverti niekai…

Visada laikiau save nepavydzia. Ir tik visai neseniai pradejau gaudyti save pavydint. Ir gana daznai. Ir gana daug ko. Aisku, kalbu ne apie materialius dalykus. O issigydyti galima tik gavus tai ar visiems laikams palaidojus ta ideja Mirkt

Mano nuomone, tera tik du budai:
Arba PASITIKETI , arba NEISIMYLETI Kietas

Ash viska pasakiau, KARRR ! Cha cha

Neishsigydysi… Niekas neishsigydo… Na nebent uzhsihipnotizuotum… Durnas tas dalykas pavydas… Atrodo myli pana, jinai Tave dar labiau o imi pavydet kaip durnius!!! Ir visai be reikalo…Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

Maklioras rašė:

pagerintas tu man , kazkox su pliusiukais…

kaip suprast pagerintas? Šypsena

oii cia jau labai sunku, niekas pavydo negali isgydyt, tiesiog reikia kaskart save ramint.

eikit, nesamone…

Pavydo neissigydysi, pavydas slegia tik tuos kurie patys daro tai kas nepriimtina antrajai pusei…

Moterys retai kada mums atleidžia pavyduliavimą, bet niekada - jo nebuvimąCha cha

bjaurus rašė:

Moterys retai kada mums atleidžia pavyduliavimą, bet niekada - jo nebuvimąCha cha

Cia tai tikra tiesa… Jei pavydesi per daug prarasi ja, o jei is vis nepavydesi sakys kad ji taves nedomina Šypsena Na jei tavo pavydas tikrai toooks jau didelis, tai pamegink slopinti. Jei tau ji tikrai rupi privalai susivaldyt, kitaip jusu dienos kartu jau suskaiciuotos.

Flyner rašė:

Atrodo myli pana, jinai Tave dar labiau o imi pavydet kaip durnius!!! Ir visai be reikalo…Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

nu ir ka daryt tokiais atvejais?.. Aš nekaltas

gerai kod bent tox pavydas yra Cha cha
mazas pavydas visada i sveikata - taip matosi kad tas zmogus tau dar rupi, nes jei ne tai nusispjauni - apkaltini ir palieki LiežuvisCha cha

o kuo pasireiskia ziaurus pavydas?Nustebęs

babilone rašė:

Geriasias budas nebepavydeti, mano manymu, - tai pamirsti pavyda visiems laikamsCha cha vat taip Cha cha

dar viena… zmogus klausia kaip atsikratyt , o tu sakaj atsikratyk…
tas pats : kaip nueit ? -nueik…****a smotas…

harass rašė:

kaip issigydyti nuo neapgalvoto/nesveiko pavydo, kuris kyla galima sakyti be jokios priezasties ir be jokio pagrindo? Šypsena

ISSISKIRKSudužusi širdis

Sakoma: "pavyads prota aptemde". Tai vat, reiktu,to aptemimo ir vengti.As stengiuosi blaiviai ir realiai i viska paziureti. Kai apima pavydas, man tai siek tiek padeda . Nors is esmes moteru ir vyru pavydas skiriasi, gal pades ir tau.

harass rašė:

tau reikia anti viagros jei tau be priezasties kyla…LiežuvisLiežuvisLiežuvis

Nu pleka nekenciu kai sako, jei pavydi taves, tai reishkia nemyli, tai jei myli reishkia gali leist eit su kitais, ir nieko nesakysi? ar kaip cia suprast?? as visada pavydziu ir pavydesiu, ir tai nereishkia kad as jo nemyliu. PiktasPiktasPiktas

Nekaltas

Bauhaus - crowds

ką šiuo metu zubryja tavo winampas?
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/83071.181
-=(1341757372

Mirkt

berods labaj panashi tema jau buvo…Nekaltas