Kaip islaukti?

Kaip islaukti?

Na sveiki kolegos man cia tokia situacija pribrendo, mergina nuo kovo men mokinasi vokietijoje as lietuvoje uzejo depresija juoda pradejo kvailos mintys lysti i galva pradejau jai skambineti(atstumas padare savo)pradejau grauztis kad mes negalim buti kartu, kad man labai psichologiskai sunku, jai tas lengviau sekasi nes ji ten su draugem truputis laisves, pinigu, vakareliu,as baigu isproteti sukudau, valgyt neina normaliai nesimiega vienu zodziu stogas vaziuoja nuo vienatves ir depresijos, nezinau zmones keiciasi bijau kad ji gris ismandrejusi ir neis man su ja susikalbeti nezinau ar cia but svelniu pukeliu jai ir toliau ar jau baigti visa ta kancia tiesiog nezinau .gal kam teko turet tokiu dilemu kai kita puse isvyksta i uzsieni ir prasideda dideli???beje mes draugaujam 2.5metu ji grista uz 2savaiciu, kol kas normaliai laiskai dar bendraujam!

Baik durniuot. Mergina grizta us poros savaiciu, o tu cia tokias straduchas metai. Tik nedrisk jai transliuoti savo situ pagraudenimu, nes tikrai negriz pas tave. Nepamirsk, kad tu likai cia, savo gimtoj saly su yprastu gyvenimo budu, o ji - svetimoj saly tarp svetimu zmoniu.
Vakareliu gali ir budamas namie prisigalvoti. taip kad baig cia sriubaut, nes tu esi geresneje padety. geriau pagalvok - ar tu busi jai reikalingas, kad uzuot smagiai leide laika tu jai pora menesiu liesi asaras kaip ce tau sunku buvo be jos.

na matai jau padariau klaida kai man buvo saize tai as jai skambindavau ir du kartus iki asaru pokalby davariau tai netik pats kvailiu tapau kad taip driau bet ir ja sunervinau savo skausmu

Lepsis.

Aishku pasikelusi grish, juk ten vokietukai lietuvaites ant ranku neshioja. Nezinau nei vienos panos kuri grizusi nebutu metusi savo vaikino Šypsena

Aciu uz palaikyma

Jatau, jatau-pasaulio pabaiga Apakęs Apakęs Apakęs Nesuprantu ko čia "stradalinti", jei ji už 2 savaičių Lietuvoj bus? Apakęs Ir išvažiavus ne 5 metai… Nekaltas Atstumas kartais tik dar labiau sustiprina draugystę Taip Pasiilgot vienas kito? Susitiksit ir vėl viskas bus gerai.

O "kaip išlaukti?" skamba mažų mažiausia juokingai, kai tas laukimas užtruks tik tokį trumpą laiką. Ir dar-jei tau truputį "vaidenasi" kai jos nėra šalia, tai geriau su tuo pakovok truputį, nes vėliau imsi įtarinėti net jai 15 minučių užtrukus parduotuvėje… Nekaltas

Sėkmės ir gražios meilės Šypsena

Nu tiksliai ko as cia siku (atsiprasant) i kelnes viskas bus gerai ji gris ir busim laimingi!

Jo, MB, pagalvok pats. Tavo drauge svetimoj atsiaurioj saly, mokosi, plusa, galva barska nuo svetimos kalbos ir nuo mokslu, liudna, tevyneje like draugai ir giminaiciai, gyvenimo budas, patogios slepetes ir savi daiktai po ranka. O cia paskambina reiskias draugas ir uzuot paguodes bei moraliai paremes, padrasines, tipo, "laikykis, neliudek, stiprybes tau", reiskias, uzuot visaip palaikes, jis pradeda - oij kaip man sunku, oij kaip man nelengva, beeeeeeeee Žliumbia uuuuuuu Žliumbia sugrizk namoooooooo ŽliumbiaLiūdnas dziaukis, kad ji dar taves nepasiunte ant triju raidziu ar kur toliau. Ir neduokdie, jeigu ji griz, jus susitiksite ir tu vel pradesi "beeeee, kaip man buvo liudnaaaaaaaa Žliumbia neisvaziuoooooookŽliumbia nepaliiiiiikŽliumbia", tai kita karta ji tikrai pagalvos "a kokio krieno man i ta LT grizt? Kad klausytis zliumbalu? kad klausytis itarinejimu apie vokietukus, sparna rezusius? na jau ne! geriau liksiu vokietijoj, juolab va, grazus juodaplaukis garbaniotas kurdas Azizas jau bando sparna rezti…"

Gerai pagalvok, MB. oij gerai pagalvok. netusciai sneku, reali gyvenimiska patirtis kalba uz mane.

tai va blin kad ji jau tus zodzius man sake kad tipo jau nezinau ar noriu grist i lietuva ir pan kaip tucia sakei, tikrai blin durnai padariau

Labai neprotingai elgiesiNe Pasistenk per šias savaites būti geros nuotaikos, pasirūpink savo išvaizda, lauk jos su teigiamomis mintimis. Jeigu taip toliau mąstysi ir elgsiesi - ją įžeisi, o žmogaus širdis ne akmeninė. Mes sugebame savo prisigalvotas nesąmones ir irzlumą užkrauti niekuo nekaltiems asmenims. Jeigu nesusitvarkysi su esama situacija - ją prarasi. Sutik ją su gėlėmis, gal dovanėle, rodyk dėmesį, ir jokiu būdu neprisimink to, kas buvo bloga. PasistenkLabas

OHO dvi savaites.
1val = 1dienai
plius dar keleta formuliu
Kietas užjaučiu

Zinau kaip sunku yra laukti. Taip gyvenau du metelius: lauki - susitinki - issiskiri - ir vel lauki. Jausmai pereidavo istisa skale: meile - laukimas - vienatve - susinervinimas - liudesys - susitikus pirmiausia kildavo kazkoks pyktis del issiskyrimo, po to liudesys, po to tik "atgimdavo" jausmai. Ilgai taip negalejom - issiskyrem - ir priezastis - issikyrimai.
O ir dabar, kai maniskis isvyksta 3 savaitem i komandiruote, paskutine savaitele pradedu galvoti, kad jis manes nebemyli ir visai uzmirso. Nors raso visokias meilias zinutes ir vaziuoja is Vokietijos be miego dvi paras. Bet matyt, pas zmogu jau kraujyje yra iauge isterikuoti. Vienzo, bice, laikykis - viskas normoj, bet pasistenk maziau nervuoti mylimaja - jai irgi turbut ne pyragai be taves, bet stengiasi islaikyti "kovine dvasia". Mirkt

Bet tu MB kaip ziuriu dabar pergyveni ne del to, kad laukti daug liko, bet, kiek suprantu del to, jog busi prisidirbes Šypsena Apkaltines ja neistikimybe arba pasikelimu arba, kad taves nebemyli ir tokiu zyzimu sugadines santykius. Kadaise, kai buvau isvaziaves ir man uzplaukdavo, bet aciu dievui as tokiu kaltinimu negaudavau, nes kitaip butu sunku. Buvau isvaziaves su draugais, tai ir pakeliavom ir pagerdavom konkreciai, bet galiu pasakyti kad isvaziavus buti yra sunkiau nei cia likt.

Zinau ir ne viena. Vienos vestuvese nesenai atsokau. Cia ne nuo kitu vyru priklauso.

Tai gi ash rimtai sakau ish patirties. Tris paneles pazystu: viena grizo pas vaikina permiegojusi Vokietijoje su keliais, kita atvaziavo tik susirinkti daiktus ish vaikino buto ir grizo atgal pas vokieti, o trecia grizo ir pasake ishkarto vaikinui, kad jai jis per prastas. Ot Šypsena Bet tu neliudek greiciausiai ash pakeisiu savo nuomone, kai tu po savaites parashysi, kad vedi savo drauge.

LiūdnasŽliumbia žiauri ir negailestinga

VSIO I VSEGDA KONCHAETS’A PLOCHO-INACHE BY NEKONCHALOS’ Cha chaCha chaCha cha

Atsiprashau kad gimiau Šypsena
Ale ash sau atrodau gera ir nuoshirdi Šypsena

O sexobado tau nera?
Va yra tema kad kai kam buna?