..Kaip įsitikinti ar perkamas nekilnojamas turtas neturi "uodegų"?..

…Kaip įsitikinti ar perkamas nekilnojamas turtas neturi “uodegų”?..

…ruošiuosi pirkti sklypą ir susidūriau nelabai patikimais žmonėmis…
Kokie būtų patarimai apsisaugoti nuo galimų aferų?

Atidziai skaityk, po kuo dedi parasus. Siaip jei ketini isleisti tau reiksminga pinigu suma, pries tai pasitark su advokatais. Kaip zinau, kai kurie turi galimybe patikrinti savininka, ikeitimus.

…gal gali parekomenduoti (Vilniuje)…

Tuoj, pasiteirausiu pazistamos telefono ir numesiu i privata. Bet tik gali tau kainos nepatikti… Nu bet tamstos valia spresti. iaip jau dar notarai nesa atsakomybe uz pardavejo tapatybes nustatyma, kitus dalykus. Velgi, jei tai aferistai, tai ir notare savo tures.

Visi nekilnojamo turto uzstatymai, ikeitimai ar pan. turi buti iregistruoti hipotekoj (priesingu atveju tie veiksmai netures galios).

o hipotekos pazyma galioja trisdesimt dienu … taigi jeigu noresi apgaut tai kliuciu nera…

centrinės hipotekos įstaigos puslapis - http://www.lhr.lt
be to yra numeris 900-123, nors pries kelis metus toks buvo tiesa dabar nezinau gal pakeistas,paskambinus galima patikrinti ar neįkeistas turtas, tereikia žinoti turto indentifikavimo kodą.

…sužinojau kad nekilnojamo turto registro ir kadastro įstaigoje Kudirkos 18 per dieną pateikia pažymą. Kaina 20Lt+PVM…

…dar prisiminiau…
Jei perkate sklypą Tarandėje, būtinai sužinokite pas bendrijos pirmininką ar yra sumokėti mokesčiai už kelius ir elektros linijas. Paskui galite gauti "malonų" siurprizą susimokėti dar beveik 14.000Lt jei norėsite privažiuoti prie savo sklypo ir prisijungti elektrą.

jo valakyta.

paprašei tos ar vakarykščios dienos data - ir koks skirtumas, kiek tada galioja, jei pažyma daryta pagal šviežiausius išrašus?

gali prasyt ir tos pacios dienos data o per dvi val uzregistruot ta pacia sutarti su skirtingais zmonem nefik delat - problema tik ta kad reiks antra pazyma padirbt nes duoda tik viena egz. kuris lieka pas notara

Galima skambinti į hipoteką iš tonino tel. aparato visą parą tel 900 01234, 1 min. kaina 1.50Lt, paskambinus reikia surinkti daikto identifikacijos kodą ir # ir pasakys, ar daiktas įkeistas, ar ne, ar jau pradėta įkeitimo procedūra.

Renkant kodą gali tekti surinkti raides, tai kaip surinkti raides pasako surinkus *1#

sėkmės Labas