Kaip ishvalyti zamshinius batus?

As turiu sviesius smelines spalvos zomsinius batus. Labai greitai jie patapo sviesiai rusvai ruodiCha cha. Tai pirkau kazkokias tipo sake putos, bet man tai putos kazko nesigaunaNe, nors ir flakona suplaku. Purskia kaip aerozolis ir viskas. Flakono dangtelis yra su kietais seriais. Tai as paemiau ir isploviau tuos savo batukus su pamuiluota kempine. Isdziovinau ir po to pasiausiau su tuo flakono dangciu (su seriais). Kaip naudoti flakono turini - taip ir nesupratauNežinau.

Manau tos visos valymo priemones tik tamsiems batams padeda,o sviesius batus valyk su kuo nori,niekaip neissivalo.

Siulau kam nors isimesti savo zomsiukus i skalbenke ir paziuret kuom baigsis Cha cha
Apie pasekmes butinai paskelbti Bangoje Seimos Klube Juokiasi

Nu pas mane ne batai, o kostiumelis… tai va valykla neprieme teko savom priemonem. Gavosi neblogai. Istruktazas:

  1. Ukiskas muilas, sepetelis ir siltas vandeniukas Cha cha
  2. Istryniau nesvariausias vietas ir kuo sausiau nuvaliau… pakabinau, kad dziutu.
  3. REzultatas - sausa svarkelis, su lyg slapiomis dememis, tai va jas “sukavau” su sausu sepeteliu…
    Svarkelis isgyveno Cha cha ir tapo svaresniu!

O tos tos "Super putos" batu valymui, nu tai niekaip neveikia… jau turejau

Girdejau, kad labai gerai juoda duona isvalo Nekaltas

Turiu sviesius zomsinius batus - guminiai sepeteliai/statybine guma/duona man rodos duoda panasu efekta - isvalo nedidelius nesvarumus.

Kai batai labai purvini naudoju jau mineta metoda - sepetelis ir ukiskas muilas: padeda puikiai - batai tampa tikrai labai svarus. Tiesa, pukelio akivaizdziai apmazeja, bet tas matosi maziau nei purvas ant batu Šypsena Taip plaunu 1-2 k. per sezona, sezonas kur tais jau trecias gal…

Jei turite ukisko muilo - nebijokite zomsiniu batu! Cha chaCha cha

Tema pratesiu,nes as tiek nusikamavau su tais specialiais sepeteliais ir purskikliais batus bevalydama.Tad imeciau batus i skalbimo masina ir isploviau.Issiplove puikiai,be jokiu neigiamu pokyciu ir atrode kaip nauji. P.S. Batai sviesiai melyni

Yra toks specialus zomsiniu batu valiklis.Nzn.,pavadinomo,bet tutele panasi i dantu pastos tutele.Manau,kad jei paieskosi rasi toki dalyka ŠypsenaSekmes Labas Labas Labas

Kazkas sake,kad sumaisyt per puse acta su vandeniu,ir tuo valyt…

Skaitau skaitau ir baisiuosi, kas bus su mano zomsinukais, kuriuos visai neseniai nusipirkau ziemai, nieko geresnio neradusi Nekaltas Tikiuosi jusu patarimai man pades, kai jais pribres reikalas pasinaudoti Šypsena