Kaip ishvalyti zamshinius batus?

Kaip ishvalyti zamshinius batus?

Yra ir putos ir dezodororai gaivinatys ir dezinfekuojantys batu vidu.Paieskok "Droge",vaistinese tikrai turetum rasti.Kainos apie 15-20 lt.

Na su duona reiktu valyti zomsa tokiu budu: atpjaunat stora juodos duonos rieke, nupjaunat nuo jos minkstima ir su zieve (ta puse kur ansciau buvo minkstimas) trinate zomsa, kiek pamenu, ne tik isvalo, bet ir pacia medziaga atnaujina Gerai

vidui valyti irgi buta specialiu purskikliu… na, kazkas panasaus, kaip boulinguose naudoja ŠypsenaMirkt

Aš kažkada vokiečiuose irgi nusipirkau panašius batus, nes jų spalva derėjo prie pavasrinės striukės :].Viskas buvo gerai, kol nepavaikščiojau po lietų. Vėliau buvo tik problemos ir bergždžias pinigų kišimas visokioms priemonėms ir šepečiams.
Kol galų vienos iš garsesnių valyklų savininkas man pasakė - tik durnas gali pirkti kasdieninius zomšinius batus Nekaltas

o kaip tai padaryti? Su zudziuvusia duona, juoda ar balta? Kazka girdejau bet dabar tiksliai Nepamenu … Lauksiu atsakymelio ir pagalbos Labas

turiu "salamander" spec. šepetį iš tokių minkštos gumos klosčių (brangus - 20Lt), dulkes nuo zamšinių batų tikrai gerai surenka, pašiaušia plaukelius
o spalvą tai tepalais gaivinkit

o kaip tai daroma? gal galima smulkiau?

Del isores tai butu dar vienas patarimas (tas kur dar nuo seneliu vaiksto) zomsas labai gerai valomas su duona Apakęs pats meginau, tikrai padeda Gerai na o kas del vidaus tai manau tikrai rizikuoti neverta, geriau jau pastatyk juos kur balkone ir leisk prasivedinti priklausomai nuo uzterstumo …

O kaip manote ar imanoma vidu ishplauti, nes gan uzdari batai, norisi ishdezinfekuoti Cha cha Gal geriau neliesti vidaus su vendeniu? Nežinau

Dar yra spec dazai zomshui, padengia nusitrynusi pavirsiu tokiu grubletu sluoksniu, labai atnaujina. Mano pusbrolis dar ir aptraukta vaira nusipurske Cha cha gerai atrodo Šypsena
O shiaip valau sausu skudureliu, pries tai paberus sausos rupios druskos.

truputį pavėlavauŠypsena

išorės valymui tai yra specialus purškeklis , didesnėse parduotuvėse

“Dolitoj” pirkau spec putu - apipurshki porakart ir, tipo, visi nesvarumai stebuklingu budu ishplaukia i pavirshiu Juokiasi paskum su dregnu skudureliu nuvalai
isdziovini
apipurshki kitu spec skyschiu “spalvai palaikyti ir impregnuoti” ir vel ishdziovini
sumokejau apie 20-30 Lt uz 2 balionelius (gal kitur pigiau galima rast)

stebuklo jokio, na, bet atrodo shiek tie geriau Taip

grazu zomsiniai bataiMyliu ale nepraktishka Žliumbia

sekmes!

Mano Vyras sumaste, kad reikia savo zamshinius batus imesti i skalbimo mashina kaip ir sportinius batelius, sakau, tu ka??? Apakęs Gal galite patarti kaip juos ishvalyti? Vietoj juodu liko pilki, nu, bet cia zamsho problemele, nera labai nauji batai, bet svarbiausia jis nori vidu ishplauti. Kazin ar galima butu juos plauti? Dekavoju ish karto uz pagalba Juokiasi Kava Labas

Pas mane yra sviesiai melynos spalvos zomsiniai batai.Niekas nepadeda,nei specialios valymo priemones,zomsos demiu isemeja-siurksti mazyte kempinyte is KIWI,specialus sepetukas su dviejomis pusemis,tokiais dygliukais,tik pasiausia zomsa,bet demiu neisima.
Tikra nasta.Daugiau niekad zomsiniu batu nebepirksiu

Turiu sviesius zomsinius batukus … ta prasme jie sviesus buvo pries kokius tris men ,dabar … Apakęs dar biski ir mesiu juos i skalbenke,jei niekas neparasys kokiu patarimu kaip juos priziuret Liežuvis Mirkt

tai prigasdinot, kad jie neissivalo…
o as kaip tik vasarai isispiriamus zomshinius batelius nusipirkau Liūdnas

Beje, gal kas paaiskins, kuo zomshas skiriasi nuo nubuko? kaip suprantu, abu shvelnus tokie…

Gal mano bateliai ir ne zomshiniai, gal nubukas Mirkt

niu va vakar kaip tik kasdieniam nesiojimui nusipirkau zomsiniu mokasinus.tuo paciu ir purskiama priemone bei sepeteli valymui.gal ir kvailyste padariau bet kad taip sunku ka nors patogaus ir grazaus isigyti…

as kai maza buvau, tai mano teta valydavo savo zomshinukus “statybine” guma. na tokia ruda, labai lipni ir tampri.
viena karta as nuziurejau, kur ji ta guma padeda, ir nukneukeu. smagu buvo ja tampyt ir visur lipint, kol viskas pasibaige tuo, kad as sugebejau ta gumos guza sau i “grifka” suklijuot, ot tada tai buvo sou Cha cha