Kaip is iso formato padaryti cd ?

Kaip is iso formato padaryti cd ?

Parsisiunciau Windows 64bit editiopn iso formatu. Manau juos reik perdirbti i kompakta. Gal kas zinote kokia programa tam ?

Irasyk kaip image, nejaugi iso failu enteko irasineti?

cia tas pats kas klausti kaip 2 litus perdirbti i alaus bonka Cha cha

winiso

Su Nero iš meniu renki Recoder - Burn Image, kur nurodai tą iso failą.

Su alcohol 120% gali pasirenki imege burning wizard ir ten turetu buti viskas aisku

Siaip dar galima su WinRaru isarchyvuot ir su XP paprasciausiu budu isirasyti Taip

Praktiškai su bet kuria cd įrašymo programa tai galima padaryt. Nero, BurnFree, WinISO, BurnXP pro ir t.t. *.iso formatas yra standartinis. Randi tiesiog savo programoj arba burn iso arba burn image (gal ir dar kaip būna).

Therum, su Windows XP 64-bit būtinas pakrovimas iš kompakto, kitaip neleidžia instaliacijos pradėt (arba nežinau kito būdo)… Paprastai setup.exe tikrai instaliacijos iš paprastų Windows nepaleidžia.

Jeigu diskas bus Boot tai nesvarbu su kuo rasysi jis vis tiek pasileis o jei nebus Bootinis tai nepasileis o ji rasyk su ta programa su kuria rasai paprastus kompaktus

per deimon tools

Pas paprasciausiais budas: Atsidarai Nero Birning ROM, tada uzdarai wizard ir spaudi File, toliau darai open. Atsidaro naujas langas, ir ten kur apacioje parasyta files of type, nustatai Imaga Files (*.nrg,*.iso,*.cue). Belieka susirasti savo file ir paspausti open. Tada spaudi Burn ir lauki kol kompaktas bus iskeptas. Tikiuosi paaiskinau isamiai Liežuvis

Deamon tools nepalaiko .iso man regis Nežinau

NERO

mano derinukas - Daemon Tools + Clone CD + UltraIso

palaiko Taip

arba su virtual clone ar koks te…

nu as savo pirma ISO irasiau tik pries pora savaiciu Nekaltas Cha chaaisku pries tai esu naudojas iso’shkes su daemonu Šypsena

palaiko.