Kaip įpratinti katę ėsti sausą maistą?

Kaip įpratinti katę ėsti sausą maistą?

kate jau 1 metu. pradzioj galvojom kad gal kol maza needa, bet dabar eda tik slapia ir tik is pakeliu (is konservu deja needa). ir labiausiai jai patinka ne patys tie mesos kukuliukai, o skystis… HELP. labai jau brangu tokia kate islaikyt… beje bandem ant sauso maisto pasodinti ir pilti sultiniu ir pan. bet needa rupuze vis viena Baisu

Lenk medį, kol jaunas, mokyk vaiką, kol mažas Taip

O jeigu nieko daugiau neduotum tik sausą, tai kas jai beliktų? Iš bado juk nedvės?

tai gal koki maista prasta duodi ? isbandyk visokiu maistu o ne tik viena rusy … Taip

Sako, kad dar nei viena katė nenudvėsė iš bado prie pilno dubenėlio… Išalks ir suės.

taij kad needa ji nieko, kad ir 3 dienas, paskui gaila pasidaro. … o maisto rushis isbandem visokias (lepioms katems irgi). o bjauriausia kad is tu kite-kat eda tik vienos rusies - su zuvimi.

pritariu ir sitai nuomonei Taip Taip

Tai kad čia prastas maistas. O kantrybės reikia daugiau Taip

zinau kad prastas. bet kad sauso needa. spjauna lauk Šypsena. eda dar kokiuskranduku ar sirdeliu vistos… bet irgi nedaug… o mano Vyras svajone tureti stora grazia kate Pavargęs

Na tai neduok skrandukų ir širdelių Šypsena Juk tau pritrūksta kantrybės pačiu netinkamiausiu laiku - dar truputį, ir katė ims ėsti tą sausą maistą…

prieik prie jos ir ishrek PiktasSK Juokiasi Baisu…o jei kiek rimchiau taj nzn.pwz mano kate atsiwede kaciuku ir jiems jau ~apie 2 menesius…na tiek dar nera,…bet jie jau walgo sausa majsta…ash ju net nepratinau…kazhkajp sawajme pradejo…

Mano katinas irgi neypatingai ji megsta,bet kartais pakramsnoja.Is pradziu buvau nupirkus kitekat sausa,visai neede,o paskui nupirkau whiskas ir jam labai patiko. Taigi pabandyk katinui nupirkti kitoki sausa maista,kuris jam butu skanus

bandyk ivairiu rusiu, gal surasi tokia edalo rusi, kuri patiks.

Pirmiausia patarciau rinktis profesionalu maista is zoo parduotuviu, toliau reikia kantriai nusiteikti, kad gali neesti 5 d. ir pan, nes kates kaip zinia labai uzsispyrusios. Piktas Kai parsinesiau 2 men kaciuka, 3 dienas nieko neede, nors bliudelyje pilna sauso maisto buvo, tai nors ir kokia kieta sirdi turiu, vis tiek sunku buvo Sudužusi širdis, bet istveriau, taigi dabar problemu neturiu su maitinimu Tūsas Kietas Laimingas

nu mano tai nuo mazens pratintas. ishkart davem sausa ir taip pradejo est. o shlapia irgi tik ish pakeliu valgo Laimingas