Kaip ikelt fotkes ish kompo i digital fotika ?

Kaip ikelt fotkes ish kompo i digital fotika ?Šypsena

su kokiu softu ?

tai nera problema, jei Windows nesuteikia tokios galimybes, prie fotiko buna CD su draiveriais…

bet kam tau kelt fotkes is kompo i fotika??Apakęs
jei ne paslaptis, aisku Mirkt

nu ash noriu nufotkint apdirbt su fotoshopu, ikelt atgal ir nunesh atspausdint Mirkt ant popierewsMirkt

o ne logiskiau y kompakrta yrasyt arba y diskely??? Juokiasi
su diskais jiems dar maziau vargo Laimingas ir tau maziau nervuotis Šypsena

Nebutinai… Stebiuos tavo trumpaprotiskumu… Gi skaitmeninio fotiko flash’as ne ka prasciau gali but naudojamas kaip ir foto pernesimo priemone, tik laido reik Šypsena

Nereik jokio softo - jei prijungus fotika tarkim Xp patys atsipazista ji, tai nereik jokio softo - per explorer langa sumeti i flash’a fotkes ir vsio

kad neleidzia imest.:confused:

man ant xp leidzia…
tik vat nzn kodel nevisas nuotraukas atidaro…
(kazkada cia reikejo draugei parodyt, kuri kompo neturi, tai bent jau per tv nevisas atidare… :/)

Seip gal apdirbus su kompu uzdejai optimizacija ir fotikas nebeskaito neoriginaliu fajlu… Seip ant fotiko reikia isijungti kartais funkcija kad jis jungtus kaip hard disk o ne kaip digital camera…

Tai kad turetu leist Nekaltas

Mhm, tokios opcijos nemaciau dar Šypsena Nors gal taip ir yra Nekaltas

Galiu pasakyti, kad per winxp labai paprastai leidzia ikelti nuotraukas is kompo i fotika, tik va ar poto galesi matyt tas nuotraukas per fotika tai cia dar klausymas. O jei nori nuotraukas pasidaryti foto atelje, nereikia net fotiko ir cia kai kazkas rase laido, yra paprasciausi adapteriai kur idejus kortele, kompas ja nuskaito kaip external memory, ir tu viska matai kas ten yra irasyta. Pats esu isbandes ir maciau kaip tai yra daroma, tad nereikia jokio fotiko nei laido o tik flash card ir nuotrauku toje korteleje.

ne 100%, nes kolegos olympusui tai suveikia, o mano canon neatpazistamas kaip papildomas hardas

Shiaip tai paredagavus su photoshopu reikia eksportuoti faila i jpeg formata ir kad nuotrauka butu horizontaliai o ne vertikaliai tada fotikas rodo be jokiu problemu. Laimingas

Na, taip - ne visi skaitmeniniai atpazistami

Cia dabar kas?

Tai ziurint kur keli, jei i ta pati folderi, nieko nekeites, tais paciais nuotrauku pavadinimais, tai pas mane bent mato Šypsena O del fotoatelje, tai tu teisus, ten uztenka paprastai tik flasho

Per Tv? kaip Tu atidarinejo fotkes per TV?

Pas drauga jungem Canona be jokio softo ir jokiu problemu nebuvo.