kaip ijungt ikrovos vaizda pwz ASUS ar ten koki BMS?

kaip ijungt ikrovos vaizda pwz ASUS ar ten koki BMS?

pamaciau pas draugeli ikrovos vaizda ASUS ir pats uzsimaniau tik nzn kaip tai padaryt nes jis kaip pirko jau buvu tas vaizdelis. mates ir ant senu kompu lygtais SONEX. kalbu apie ta vaizda kur po ramu skaiciavimo rodo o ne kai jau windowsai kraunasi…

ir ash apie tai kada tai buvau pagalvojes Juokiasi

Prie mano motherboard buvo cd. Jame programa - Magic Screen. Su ja galima įkelti tą ‘vaizdą’. Apribojimai - 640x480 rezoliucija ir 256 spalvų. Dabar kraunantis PC vietoje ramų skaičiaus ir pan. matau pingviną su rocket laucher’iu Mirkt

ieskojaui pagal Magic Screen tai randa tik programa vietoj Win ikrovos…

paieskok biose funkcijos bootup screen ar kazka panasaus.

nu reix pereitk viska bet kiek skaitiinejes biosa ir instrukcijose tai nieko pan neuzkliuve bet…

koks mobo modelis?

techspot.com/vb/archive/index/t-1049.htmllinux-hacker.net/cgi-bin/UltraBoard/UltraBoard.pl?Action=Sh owPost&Board=verytech&Post=4&Idle=0&Sort=0&Order=D escend&Page=2&Session =

Komplikuotai paaishkinai Šypsena Bet kokia motina pas tamsta? Ant Abit’o buna punktas “boot-up” screen Mirkt

hmz kurioj vietoj nesu mates, mano motina abit nf7-s ver.2

pas mane tai ASUS

Pas mane irgi ASUS. A7V600-X turi sita funkcija, bet manau, neduotu iklt savo paveiksleli. Dabar pas mane nustatyta, kad rodytu dideli uzrasa ASUS,kai kraunasi. Problema: ta uzrasa rodo taip trumpai, kad kai mano monitorius ikaista as jau matau SATA kontroleri jau suradusi harda, o SCSI kontroleris dar hardu iesko…

niex nesigauna su tai programa kur atsiuntei… kaip ja naudotis nes raso kad 16bit nu wopse ne windowsine. per dosa leist ar kaip?

pas mane asus a7n8x-x tai cia dar gal tik kai kurios motinines palaiko tokia funkcija?.. nieko gero visteik neradau. kazin niex nieko konkretaus ir nepasakys…

Kaip sakoma “on your own risk” IT - Patarimai “BIOS pavexliuko pakeitimas” [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/202289.46 1-=(327731738](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/202289.461-=(327731738)

as kalbejau apie kita paveixliuka nes cia tik 136x126 o man reiktu 640x480 per visa ekrana o cia tik kampe butu…

krc nuejau i asus puslapi ir ziurau nauja skiltis “my logo” ir ten surasytos ploxtes kurios palaiko sita navarota. gaila bet mano ne…