Kaip grazu, kad pasnigo... ir vel sninga...

Nebetruksta Ne , vos issikapsciau is Zujunu, uzpuste.

Joa, jau snigt galetu nustot Šypsena

Kas ten i miska norejo?Šypsena

o pas mumi dar vis ner sniegoo… Cha cha

Apšerkšniję mūsų žiemos,
Balta, balta kur dairais… Dievinu sniegą, pūgą ir tikrą lietuvišką žiemą, fantastikaGirtas Visur Kaune pusnys, žmonių ne per daugiausia ir mašinos tyliai trūnija po sniego kepurėmAngelas O kad visa likus žiema tokia būtųAngelasGerai

Grazu, kad net balta… Šypsena Isejau , matyt pirmoji, net durys uzpustytos buvo, vos atidariau Šypsena

labai nenorėjau kad ant naujamečio prisningtų-reikėjo važiuot tolokai,beto apranga buvo šventinė ir dar bateliai…bet dabar džiaugiuos…gražesnių naujųjų turbūt nebuvo…Nekaltas jei ne sniegas nebūtų buvę ir nerealių maudynių jame…Girtas

bet kas per daug tai nesveikaNekaltas

O kas yra per daug? Taip gražu ir dar pustoAngelasGerai

Pasižiūrėt gražu,bet kai reikia bristi arba apsikast visą kiemą ir gatvę po sutiktų Naujų,kai taip trūksta jėgųGirtas

Grazu Šypsena, man taip paslaptingai atrodo miestas Mirkt

tiesiog sh… laukiu nesulaukiu kada jis visas nutirps.

Grazu Vilniuje, daug sniego, nors ka tik grizau is Siauliu, tai ten jokio sniego.

Kaip jums smagu,kad pas jus yra sniego,o mes prie juros jo neturim.Mus baugina tik stiprus vejas ir minusine tempertura.O jus nesnauskit eikit i lauka ir prisiminkit vaikyste(zaiskit sniego kara,lipdykit besmegenius ir pan.)Girtas

siandien ibridau i pusni iki keliu…ir juokas suime …ir ko tai neramu pasidare-"kaip cia taip bebraidant nepersalti…"Baisu

jau nekalbu apie vaziavima masina

Sniegas yra gerai tik kai jo buna per daug ir yra sunku su automobiliu vaziuoti, tada buna jau visai nebegerai

sniegas gerai…tik kad netirptu…

Nekaltas

Bridau aš šiandien per sniegą, o jis taip nuostabiai man po kojom gurgždėjo… Net saldu pasidarė, vaikystę prisiminiauAngelas

TaipTaipTaip

o kaip man fain kai sitiek pripustyta Cha chaCha chaCha cha