Kaip galima butu isirasyti is neto interaktyvius flash (animated) vaizdus i savo pc?

Kaip galima butu isirasyti is neto interaktyvius flash (animated) vaizdus i savo pc?

esu dar “zalia” visame tame kas susije su kompais.
noreciau suzinot ar imanoma is neto parsisiust ir isiseivint i kompa interactive flash vaizdus ir kaip ta padaryti???.pvz: is tinklapio http://www.swarminteractive.com/products_animations.shtml -ten yra labai daug man reikalingu schemu kurias as noreciau isirasyti i savo pc ir veliau bunant offline jomis naudotis.labai aciu uz patarimus.

Man atrodo, kad imanoma. Tam naudojamos kazkokios programos. Taip Kuriu pavadinimu, dabar taip greit neprisimenu.

aisq…gerai butu jei konkreciau ka nors pasakytumet.Šypsena

praktikoje darau taip: susirandu flasho animacija issautota temporary internet files ir saugotis nereik. ji jau yra tavo kompe Cha cha

aisq.bandysiu ir as taip…aciu.

beje, kadangi dazniausiai pas daug ka *.swf failai nebus priskirti jokiai programai, tai atsidarome juos su internet exploreriu ir turime flasho animacija offline. Šypsena

FlashCapture, FlashSaver,SaveFlash, Flash Catcher manau issirinksi is ju bent viena Šypsena

nemegstu papildomo softo i kompa kist.

geriau rankom viska atlikt.

Taip, kai reikia kokio vieno, tai gali surast ji temp’e, o jei reikia daznai-su softu zymiai patogiau.

siulau teleport pro programele … ji nupompina keleta lygiu web puslapiu Mirkt

gal ir logiska

bet kai pripranti - tai tempe ieskot nesunku pasidaro Cha cha