Kaip diena, taip naujiena

pavadinimas SAF, o prekinis zenklas MEGA , opoltrans kiniska varske po 45 eur opoltrans.com.pl/katalog-produktow/tarcza–h.saf–430 x45-- integral–mega–04—super–jakosc

neatsakei i klausima - ar gamyklose tuos pacius deda i SAF asis?

Is gamayklos gerus deda, o tau servisiuke varske sudejo SAF originalas pas mane 136 eur su pvm kadex.lt/lt/4079001303-st-diskas-430x45-saf-integral- saf-o emo kinietis 49,70 su pvm

ant vienos asies varske jau metus laiko, pranesiu jeigu / kai pystels Cha cha

Hondachief - tu esi furai rata emes ir stabdziu diska keites? Tai jei esi - cia du ratai ir du diskai Cha cha

Dėl tos Carinos turbūt nei vienas baltas anglas ar europietis neskambino? Cha cha

Zhakas anglas paeme bet sake i blacklives teviske. Jei masina lavonas tai variklis eis is sulinio gilaus gilaus kelti vandeni. Bl gal cia dabar mano kalte, kad jie isgyveno ir verziasi man padekot i eu ir uk.

Gera masina buvo, dabar va geriam amzinatilsi askona prisimenam. Vaziuoji ir bbd. Dabar gi ekvalaizeriai sudaizeriai ant vairo dzoistikai. Kad ivaldyt kaip kas veikia laiko reik. O senoveje rakta pasukai ir vaziuoji.

Kazkaip ar nebusi rafio biznio prasukes su ta carina. As nupirkau barn find’a- zole apaugusi bumeri dabar. 250€ + tralas 30. Supuves ir kiauras. variklis ir deze tik ok. Variklio vien kaina 1000€.

Elven | 06-30 20:57 Atsakyti privačiai Pries pat venspili yra remontai kokie 5 sviesaforai. yra apvažiavimas per žvyrkelius tiesiai į ventspili.,

paro paro, katro čia bumerio variklis 1000e?

M60, M62 nevanusinis, vanusinis-irgi :wink:

maladec Geraidar ir paspirtukui lengvata susivirinsi be variklio pardavęs į šrotą Nekaltas

Turi metus paturet, o ir neaisku po to kai isdalins 5lemus lengvatu ar bus naujom skirti eurai.

sakė bus Taip

nu man kaip ir px tos lengvatos, tikrai neverta verstis per galva, stovet ant ausu, kad tik gaut chaliava 1000 euru pinigu, kad nusipirkt masina, kuri net nepatinka Laimingas

nu jo kaušus tokius stumdai, tai čia šuka ne pinigas Ne

Stuka pinigas, bet tipo del štukos pirkt belenka, kas nepatinka nera logiska.

Šiuo atveju patinka stuka, tą stuka gauni pardavęs biliaka botanui

be to, as masina “ant saves” turejes iki 2004 tik.