Kaip del TA?


Kaip del TA?

Sveiki, kolegos! Klausimukas: ar galima praeiti TA turint tokia ar panasia cemento mesalke? Noriu pirkti sau, tad klausiu, kaip ten bus su keliu eismo taisyklemis? Ar ji skaitoma, kaip paprasta vienase priekaba, kuriai kategorijos nereikia. Ieskosiu naudotos, ir prastesnes zinoma uz sita, kad pigiau butu, tad ir klausiu i ka reikia atkreipti demesi, kad paskui nebutu problemu su texnikine?

Beje, pirksiu kad ir savos gamybos daug naudota. Ir nesvarbu man ar su elektriniu ar su dyzeliniu varikliu jinai bus, svarbiausia issiaiskinti, ar ja galima i TA varyti ir ar nepaziures ten jie i mane, kaip i koki naujoka Laimingas

Kiek maciau tampant, tai ant tokios nei valstybiniu nr nera, nei zibintu. tik pora atsvaistu uzkabinta. Bet cia sakau tiek kiek maciau, kaip is tikruju yra tai nezinau

Bet tai keista, kaip gali nereikt nieko. Juk cia transporto priemone vos ne ir ji turi but registruota kiek suprantu. Dabar paprasciausiem motoroleriam numeriu reikia…

o as kaip tik vakar maciau tempiama cemento maisykle su el varikliu. padaryta tvarkingai. ant kablio. remas, ratukai didesni ir lempos gale tvarkingai sumontuotos. numerio nebuvo… tai ziurek kur statybose naudoja pvz tas smalos bačkas ant ratukų su pečiumi ten irgi nebūna numerio arba ans giliai po smala.

Nu geras. Jei istikruju taip yra, kad nereikia numerio, tai atsimeta nemazai islaidu: numeriai, draudimas, TA… Gal kas uzmatet ar gal zinot kur kas parduoda? Galit i privata rasyt jei ka… Dekingas uz man vertinga info Alus Alus Alus Gerai