kaip dazote kiausinius?

nu ten Mindze rashe kad skutineja, tai pzdc jauciu darbo, o siaip nx cia su tais lipdukais klijuot tai nesuoprantu? kox idomumas, va einu as su vashku dazyt, aisq nera is manes meninko didelio, nebusiu uzauges marguciu maker’is, bet vistiek smagu vardan tradicijos, siaip mano tevas labai graziai margina Taip

aga Taip

libdukus klyjuoju

as tai dazau su dazais kiausinius… siemet tai nudaziau melynai, zaliai ir raudonai… dar norejau geltonai bet nesigavo… Liūdnas ir be jokiu rastu… Liūdnas neidomu taip… Liūdnas

aj,ivairiaj dazhom…Šypsenabet daugiausiaj su dazhajs ivairom spalvom ir su kaiushinio lukshtais…TaipLaimingas

o tai kiek cia jus prisidedat kai su lukstais dazot? i vandeni sudedat? Cha cha nu as tai va 5 nudaziau su vashku, uztex tu mano peckelioniu siais metais Taip

o tu zinai, kad man is anglu 11 iseina?

Spalvotai ir graziai.

Su dazais ar su visokiais lapais ir svogunais idedam i puoda or paprasciausia taj su lipdukajs bet man su jais asmeniskaj taj neglazu Liežuvis

Su dažais, svogūno lukštu ir dar su lipdukais. Drovus

lakuoju nagu laku Flirtas

apie kokius kiausiniu kalbi? Drovus Juokiasi

dazom su visom vaivorykstem spalvom. pridedam svogunu lukstu, visokiu zoliu, ryziu, grudu…

Nedažau.

Su svogunu luxtais Laimingas

Seip tinginiams yra labai faini kiausiniu dazai Taip Spalvos iseina grazios labai, perlamutrines truputuka, ir nudazyti uztrunka vos keleta minuciu, nereikia tepliotis ir vargintis, nes dazymo principas toks: is dazu pakelio issitrauki vienkartines pirstines, isipili i delna dazu, pasiemi kiausini ir nudazai Gerai. Va taip va Mirkt

Paprastais dažais iš parduotuvės Cha cha Mano mamos klauskit, aš nedažau Nekaltas

nedazau isvis

Su kiaušinių lukštais. Taip

svogunu gal? Nekaltas Cha cha