kaip dazote kiausinius?

kaip dazote kiausinius?

kaip daugiausiai dazote kiausinius - turiu galvoj, kokia spalva ir rastais?

As libdukus klijuoju.

Swogunu luxtais.

praeitais metais daziau su dazais ir klijavau lipdukus,siais metais tik su svogunu lukstaisNekaltas

Mama nudazho svogunu lukshtais, o ash su peiliuku ishraizhau ant ju visokiu biesu Baisu Cha cha

Vashku ir pirktiniais dazaisŠypsenao mociute dar svogunais,alksnio zieve, & zolem kazkokiomŠypsena,bet fainai ishtikro atrodoŠypsenaNiam niam

Savo kiausinius dazaiApakęs?

Tu tikrai ne svetimus

As tai su svogunu lukstais ir dazais.

as tai nedazau o lipdukus klijuojuCha cha

o vat as marginu vasku Liežuvis …ismokau ir man visai patinka .uztai kiausiniai pas mane labai original Šypsena

Aij visaijpLaimingasdabar mama dazho…

o ka, manai, kad pas mane padielke?

Na lukshtaj + dazhaj labaj fajnej, dar kokky lapely imetu, ar shejp kokioo kruopu or smth. o shejp dar ir lipduku nusipirkow wakar - tej gal rejx ir apklijuot kelis;]

Nu dazais lyg ir … spalvas naudojame visokias bet labiausiai megstu zalia jei ka Liežuvis todel dazniausiai zaliai ir dazau … Šypsena beja eksperimenta dariau Uzdejau "gumele" biski dazu papyliau ir visai ciotkai gavosi su tokiais ruozeliais…

As irgi… TaipTaip

as irgi Taip

ECH…as norejau pasakyt originalus(tai reiskia idomaus sinonimas) mokykis anglu kalbos zmoguti Šypsena ir nebutina visko suprast pazodziui Juokiasi

ash su washku 1 nudaziau…Mirkt