Kaip daznai savo ar sakote kad mylite?

Shiuo metu niekam nesakau…Sudužusi širdis

Nenei karto to nesakiau… Žliumbianera kam sakyti

Na tikraj l daznajŠypsena

Mano manymu…-nera labai svarbu tai sakyti laaabai daznai,nors isgirdus…drugeliai pradeda pilve skraidyt…kazkajp silta pasidaroGirtasŠypsenaŠypsenaŠypsena
Pries koki menesi vienam zmogui tai pasakydavau gal 15 kartu per dienaApakęs,jis man tajp patDrovus…daba net to vieno zodelio neistariuLiūdnasŽliumbia

na, is tikro,kaj sis zodis l retaj tariamas jis buna tarsi stebuklingas, o kartojamas dazhnaj praranda savo verte…
Bet kajp gali nesakyti to zodzio,kaj zhn jejgu taj jauti? Šypsena

niu nelabaj daznaj sakau, nes po kiek lajko atsibosta…NežinauApkabinimasŠirdis

Oj kaip daznai

Ar vertetu sakyt tai ja priklaso no to visu pirma ar tu jai nemeluoi tai sakydamas …
Niu o pas mane tokia situacja, kad mano vaikinas man sako kad myli daug dazniau nei as …

"Myliu" zodi is sawo antros puses girdziu gan daznaj ir taj tapo nebe tajp miela kajp budawo seniau.Atrodo tajp ir turi buti.Na o pati esu sakius tik wiena karta…wat parasyt daug lengwiau per sms , ar mirce ;>>

ash nesakau Ne
nemegstu meluot Angelas

labai daznai,kartoju kad myliu nuoaltosŠypsena

kai man pasako, kad mane laabai myli… tada ant sirdies pasidaro taip gera…Myliusaunu zinoti tai, kad yra toks zmogus, kuriam as esu reikalinga Apkabinimas

kj tikrai pamanau kad myliu tas zodis pats pasisako! Šypsena

Manau jei tau tikrai labai patinka tas zmogus tai turi sakyti daznaiŠypsena
o pas mane kad neraŠirdisNežinau

Žvaigždė sakiau zodi Myliu vos kelis kartus, del to, kad tas zodis bus per daug nuvalkiotas jei per daznai kartosim Žvaigždė~

sudaaaa Nekaltas dabar tai niekam nesakau… ir siap sis zodis yr anuwalkiotas ir beweik nieko nebereiskiantis Ne geriau sugalwoti koky kita miela zody nei myliu Laimingas

ne kalbet tokius dalykus reikia, o rodyti,kad kitas zmogutis jaustu meile, nes zodziai nieko verti…kai jie neigyvendinami Gerai

na gan daznai… nors ne per daug… man taj liabaj malonu taj isgirsti… Drovus

Stengiuosi sakyti kasdien, žinau kad tai girdėti yra malonu Laimingas

nesakau