Kaip daznai savo ar sakote kad mylite?

Kaip daznai savo Vyras ar Moteris sakote kad mylite?

Kaip manot, ar svarbu sakyti tai daznai? Ar tiesiog retkarciais. Ir kaip tai “veikia” jus ir jusu Širdis ?

manyciau pakankamai dazhnai, o kaip ji reaguoja rejktu jos klaustŠypsena

niu jei tai sakysi i diena po 50kartu, tai jau taps tas zodzis vos ne kaip keiskamzodisBaisu, nuvalkiotasPavargęs
siap tai reik jausti ir sakyti is sirdies…tada tas zodis igyja tam tikra reiksme, svarba…zinoma pries tai reikia suvokti ir ka tas zodis reiskia ar tikrai ta jauti ka sakai…tuo paciu suvoki ir ka tau reiskia sis zodis…
ir “veikia” jis visus manyciau teigiamai, jei tai buvo pasakyta tikrai is Širdis

Nekaltas pasmalsausiu paklausus, o kiek tas pakankamai daznai yraNekaltas…nes siaip logiskai mastant, tai kiekvienas tai supranta savaip…vienam tai gali buti 5kartai per diena, o kitam ir 20…

nu ka znŠypsena pora kartu y diena tikreusiaiŠypsena gali paklaust jos paciosŠypsena nickas eglyyyteŠypsena

ash sawo shnaigiai sakau kas 10 min ji man kas5kias Šypsena

teip…manau kad kiek norisi tiek itr galima sakyti…juk jei tikrai myli tie zodziai neatsibosta niekada…
ce tik amnio nuomone…

Nekaltas…tai man regis tu turetum zinoti kiek mazdaug kartu jai tai sakai, ar tu tik pasakai, kad pasakyti…nes dabar tai man taip pasirode…niu arba pasakai tik todel, kad ji tau tai pasako…

mane kazkas pamirso pamineti Liežuvis

Nekaltas, pasmalsausiu, o jus dar apie ka nors kalbates, jei kas 5/10min vienas kitam tai sakot

o kur jumi pamirso pamineti, gal pavyks ta klaida siaubingaBaisu, apsizioplinima istaisytiNekaltas

Jopstararai sharki, ko cia pristojai? Atsirado meiles zinove

jei tikrai myli-nereikia to nei sakyt, pati supras…

nepyk taipTaurė, atsivesink…
tu pasakei, as pasiteiravau…

NekaltasBaisu geras klausimas buvo temos, o atsakymas autoriaus dar originalesnisDrovus

kai neturiu kam sakyt taiCha cha…sio zodzio neskau is visNe

tai pvz paimk is temos autoriaus DrovusGirtas

Cia ivyko nesusipratimas
Juokiasi Sitie zodziai "
Manyciau,kad pakankamai daug sakau tau,Maariux,kad tave MYLIU Ar ne taip? Buckis tau
Bučkis " yra mano,ne is ten parasiau JuokiasiCha cha

niu vaŽliumbia
tokio originalaus atsakymo neberCha cha