Kaip dažnai gali katei morčius užeiti?

Kaip dažnai gali katei morčius užeiti?

taigi, katytei suejus ~10 men uzejo morciu, dabar, po 2 men vel. kas cia per anomalija?
ar taip turi buti?
ka jus darot? kai kniaukia kaip pjaunama?
nuo kada galima leisti vaistus, kad to nebutu ar maziau butu?

Taip ir bus, kuo toliau tuo dažniau. Reikia suleisti su katinu arba tramdyti rują. Vieni pasisako už slopinimą rujos medikamentais kiti ne. Geriau naudoti tuos vaistus vyresnėms katėms, bet jei neleisit su katinu tai nieko kito ir nelieka kaip tik slopinti rują, o vyresnę iškastruoti. Slopinti rują reikia "normaliais" vaistinėje pirktais vaistais, geriausiai injekcijomis ne tais kur turguje parduodamiŠypsena

kastruot nesiruosiam, nes norim ateity, musu siamo mergytes vaiku.
o nu kada galima tais vaistais pradet kontroliuot jos ruja?

maniskei 7-8 men. pirmas morcius ir dabar kas savaite jau ketvirtas morcius Baisu baigs rujot ir vezu pas veterinara sterilizuot. uzteks jau Baisu

Tai jau jei problemos atsirado tai ir galima. Nueik į vet vaistinę ir pasiteirauk. Žinojau vieną gerą vaistą bet lygtai jau jo neleidžia naudoti. Pasiklausk vaistinėse.

Geram katinui ir gruodi kovas…
Taip

Ach pas tave siamuke… uzjauciu ! Mirkt jos kaip ishsireishkia augintojai yra labai "seksualios", ishverciant i lietuviu kalba reishkia, kad rujoja baisiai daznai Taip. mano Orientale iki sterilizacijos rujojo kas savaite (na bet jai kaip paaishkejo buvo problemos su cista.)
As savaja sfinkse (irgi rytietishka, tai reikshia irigi "seksuali&quotMirkt girdau "Pill’kan", ten tokios dideles tabletes kaip gabalinis cukrus atrodo,duodu po ketvirti kas diena kai pradeda uodega kraipyt, tai po 1-2 dienu nurimsta.
Neskubek sterilizuot, nes siamukes (ir orientales) LABAI greitai sustoreja ir atrodo tikrai nebegraziai.Poto reix rupintis dieta ir kentet kaulijancios maisto kates zvilgsni Cha cha

sterilizuot mes jos nesiruosiam.
va tame ir reikals.

ar tikrai sterilizuotos kates linkusios storeti? apie katinus girdejau Taip bet apie kates?

Mano katė tą patį daro.Dauginasi be proto,be galo dažnai…Nėra net kur kačiukų dėti.Ir vaistų nežinia kiek mes jai gyrdėme.Neima jos velnias-rujojasi ir tiekŠypsena

Mano 4 metu katei morchius buna mazhdaug kas 4 men.Pakniaukia,pakniaukia,virtuvej uzhdarom,niu ir praeina po kiek laiko…Girdejau,kad galima kazhkokia operacija daryt,bet sake gimines,kad katinui dare…Dabar toks storas,beveik nezhaidzhia…Mirkt

mano katei kas 2-3 men. morcius uzeina, bet man labai pasiseke, nes labai tyliai jinai elgiasi…Cha cha jai jau 6 metai, bet mes tai jai nieko ir nedarem. Laimingas

Ooooooo ir dar kaip. gaila, mes savishkes nuotrauku nepadarem po sterilizacijos pamatytum Baisu !!! dabar jau sukudo, bet tai jai kainuoja tik 45gr maisto i diena ir ne trupucio daugiau Nustebęs Gaila matyti jos kaulijancias akis, bet ka daryt… mes buvom ishvaziave porai savaiciu, tai mano tevai pashere ja tiek kiek ji norejo, tai kai grizom vos infarkto negavom, kate kuri shiaip sveria 3-4kg, tada svere 5.5kg Baisu, visai nebenorejo zaisti ir buvo pasidarius tokia visa "trilitrinis". Ir tai per 2 Savaites !!!

KAtes, oi tos kates… Kaip pavaro savo palikuoniu neapsiginsiCha cha

jo… kol kas saviskei duodu est kiek lenda, po sterilizacijos ribot vadinas teks Nežinau

jau baigesi Šypsena
fui, net lengviau tapo…

As apie kates visai nieko nezinau.
Tai cia tipo normalu,kad jai uzeina neramumai ir kniaukimai kas savaite???
Nes maniskei jau 8 men ir vienu metu buvo kad kaip isprotejusi lakste po namus ir zliumbe, bet po poros dienu praejo. Dabar periodiskai vel neramumai uzeina.
As jau nebeatsirenku ar cia morcius- ar cia siaip mergiski issidirbinejimai Šypsena

Mano drauges katei kas savaite uzeina.Nezinau ar tai normalu ar ne ,bet tai draugei tai tikrai nepavtdziu…Nekaltas

normalu, maniske kai surujojo dabar kas savaite rujojo - sian baigsis Baisu - vezu po pietu sterilizuotBaisu