Kaip atskirti koks RAM'as

Kaip atskirti koks RAM’as

Dar ant SIMM’u svarbu yra pin’u skaicius, veikimo laikas(nanosekundes), viskas priklauo nuo motinos, bet neoficealiai: yra SIMM’ai i senas motinas, o kiti DIMM i naujesnes. Del DDRAM, daug kas sako, kads tai tik pinigu shvaistymas, faktiskai skirtumo tarp SDRAM nelebai pajausi. Aishku, kaina kris-kalba bus kita.

nori suzinoti viskas apie RAM, sitai turetu padeti Šypsena
http://www.ixbt.com/mainboard/memfaq2.html

RAMuose nelabai nusimanau, bet pagal mano kvailą galvą, SIMM - tai kai kontaktai tik iš vienos pusės, DIMM - kontaktai iš abiejų pusių ir man atrodo, DIMM netinka į SIMM lizdą. Dabar visi tik DIMM. DIMM DDR šiuo metu viena naujausių - eina ant 200-266 MHz dažnio (kai šiuo metu populiariausias universalusis DIMM SDRAM - ant 66-133 MHz). Bet DDR vėlgi turi savo lizdus ir yra 2x brangesnis už SDRAM. Galima paminėti ir RIMM, kurių dažnis yra 400-800 MHz, bet jie yra ypač brangūs ir dedasi tik tiesiai į Pentium 4 procą .

kaip zinoti, koks ram’as yra : turiu RAM SIMM, bet nežinau koks ten yra DRAM, SDRAM, EDORAM ar kokiu dar ten buna. ant plokshtelės yra jei neklystu 16 mikroshemu. Ai net nezhinau, paaishkinkit man zhoplam

bet be ju rimciau atrodytu,cia ash taip manau Mirkt

nu man dar kruciau atrodo su kvadratikais

viskas ciki,bet baltu kvadrateliu nereikejo…