kaip ant filmo titrus uzmest?

kaip ant filmo titrus uzmest?

tai va, man reikia kad ijungus filmaiskart butu titrai< nereiketu jokios programos tam :} beje titrus turiu Šypsena

juk kazkas turi zinot....

Nu ka as del titru naudoju Bsp plejeri... su juo paprasta titrus uzsidet...

Taigi sakau, kad reikia be jokiu programu!! zn as ta bsp, bet man reik ant filmo det itrus!!!

instaliuoji programele vobsub, atomatiskai paleidus filma per betkoki playeri rodys titrus (jei yra jie). be jokiu programeliu tai nieko tu nepaleisi.

zinau ta vobsub, bet ji tinka titram ir playeriam ant kompo, o man reikia kad ant filmo uzsidetu titrai, ir idejus ta filma i dvd grotuva, eitu su titrais filmas. suprantat?

ir dar, kodel angliskas garfildo filmas 2 cd, o kai ant virsaus igarsinta rusiskai - jis tik 1 cd?? =]]]

WMP 9-10 palaiko ta Play-Captions and Subtitles-On jai bus prie filmo papkeje subtitrai pagaus.

eeei, jus ziuekit ka as rasau!!! man ne kompe ju reik!! dvd grotuve juk ner wmp 9 ar 10!!!!

ant monitoriaus parashyk ... Cha cha

AVS Video Converter v2.7.5 Video alone isn't enough to catch anyone's attention any more--you need good video. AVS Video Converter not only converts several formats, it burns to VCD and SVCD video discs. It lets you split or merge your video files. You can add subtitles, logos, and effects to your video. manau tai yra tai, ko tau reikia .)

achiu, isbandysiu ;]