kaimas 2

kaimas 2

žalias dyzelinas, nemokami mokeščiai Geraiir vilkas sotus ir avys laimingos.

Grįžai atostogų į tėviškę? Ar čE pas jus Anglijoje?

taip grįžau. pas mus anglijoje niekas iš kaniuku nepila.

Nu gal kokis emigrantas aCivežė vietoj lašinių žalios saliaros Apkabinimas

is kaniuku nepila, bet cigarus is LT furom vezasi, kodel tep a?

youtube.com/watch?v=7F9JCX_fugwuzvilko Girtas

O šEIP, nuo kada tau galvą skauda? Anksčiau pats pylei, dabar kitus fotkini? Juokiasi Juokiasi AngliejE keičE žmones Apkabinimas Ypač plūgus, kurie fotkinasi prekybos centre su kola ir viskiu Apkabinimas

bebenciux ziauriai cia… Pavargęs Cha cha

Man patikti Taip “Pas mus nepila, mes uzdirbam pakankamai, perkam legaliai, mokescius mokam, parvezk cigareciu aaa??”

yapfiles.ru/show/491050/524417bc369575070696fe076361420c.fl v.html Gerai

kaip tai nepila uk, buvom suderine jau, tik kad biznis baiges taip ir nepasinaudojus

Woris Cha cha

bebenciux manes cia nieks pakast nenori tai ir nebijau rodytis su viskiu ir kola Šypsena

Ne apie pakasimą ir pasirodymą kalba eina, aš asmeniškai jaučiu negalėčiau taip aCistoti ir pozuoti su kokia bonka. Nu, bet kiekvienam savo Apkabinimas

sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/427288_399395760110090_9 908040_n.jpg Gerai

Girtas buvau, draugelis nutrauke. Igeres buvau i banga ikeliau, ka man dabar daryt? eit trint gedytis cia kazko?

Ne tai viskas ok. Visi mes nuodėmingi Angelas

ateini cia i banga, pasipizdavoji. Susitingi gyvai pasijuoki ir prilaki alaus. Taip ir gyvenam, o tu kai isdrysi kad taves kas nepakastu ir pasirodysi galesi cia kazka ciulbet.

dzin ar su buteliu ar su kamsteliu. esme buvo issivartyti is plugo Cha cha