Kai viskas gerai. Bet ish tikro blogai.

Kai viskas gerai. Bet ish tikro blogai.

Jei visa laika galvosi "nebus gerai, nebus", tai ir nebus. Reikia itikinti save atvirksciai, ir surizikuoti Šypsena

Na, gal kol nėra negerai, tai ir nereikėtų apie tai galvoti? Nors tas nerimas - puikiai suprantamas.

Ta vat ir norejau pasidomet - kaip ten buna, kai negali, bet reikia.
Ar tai imanoma?
Ir kaip toliau klojasi gyvenimai - likusiu, palikusiu…?

Nenoreciau sutikti, kad nuolat galvojant "nebus gerai, kazkas ne taip", taip ir atsitinka. Ir atsitinka DEL TOKIO GALVOJIMO. Ne. Piktas
Paprastai kai zmogus nerimauja del santykiu, jis kur kas labiau stengiasi juos gerinti ir palaikyti. Todel nereikia taip mechaniskai galvoti - jei tikiesi blogo, tai ir bus blogai. Tiesiog nujauti ir tai atsitinka.
Tai nuojauta. Is savo pacios patirties esu supratusi, kad tai ir yra tas vidinis balselis, kuris ispeja apie nesklandumus gerokai anksciau, nei atsiranda objektyvios priezastys toms abejonems. Ne karta esu bendravusi su zmonemis (abieju lyciu) ir jutusi, kad nesiklijuoja, nesilipdo santykiai, nors jauti tam zmogui pacius silciausius jausmus. Tai visuomet pasitvirtina - nustojus dirbtinai tuos santykius kurstyti, jie tiesiog nutruksta…
I tai, kas kirba, visada verta isiklausyti. Ypac pries susirisant su tuo zmogumi rimciau. Bučkis

inta rašė:

Ir lyg ir norechiau ISHEITI.
Bet negaliu.
Nes myliu.

Tai kodel nori iseiti?
Negalim patarti, kol nezinom priezasties…

Myli, esi mylima… Tai kas netvarkoj?
Finansai? Poziuriai i gyvenima nesutampa? Dar kas nors?

Tikrai, nesuprantu ir as: jei myli ir esi mylima… Is kur tas noras isheiti? O gal ishejus atsiras begalinis noras buti salia to mylimo, grizti, bet jau negalesi?

Ir as vis dar gyvenu tik tam kad gyvenu lyk ir myliu lyk ir mane myli. Bet kartais as jo taip nekenciu kad net nesinori jo matyti girdeti ir taip toliau.
Gal teisiog mes bijome kad liksim VIENOS!
Kaip Jus manot

eik, paskui gailesies, kaip shimtai gailisi… va cia ir pasireiskia zmogishka (?) prigimtis - niekad jam negana… siuo atveju meiles…

inta rašė:

Pagrindo atvirkshtiniam saves itikinejimui vis dazniau pritruksta…
Ir lyg ir norechiau ISHEITI.
Bet negaliu.
Nes myliu. ("kirminioko" balsas : ar tikrai? Šypsena )
Ir esu labai. labai. labai. mylima.

Maciau per Rusijos kazkokia laida apie santykius tarp poru.Pasakojo,kad pas juos darosi populiaru tokios seimos (vede tarp kitko)-darbo dienom gyvena kiekvienas atskirai,ka nori,ta daro,aisku,jie sake,kad buna istikimi.O savaitgaliais susitinka ir buna kartu,kartu vaiksto pas draugus ir t.t. Gal ir visai nieko variantas,jei abiems sutuoktiniams tai priimtina.Nera rutinos,pasiilgsti,gal net susipykti nespeji.Mano,is tikruju, visada buvo tokia svajone-kad vyras arba as daznai vazinetu i komandiruotes,savaite-yra,savaite-nera.

inta rašė:

Jei skambiai pavadint - socialinis-intelektualinis nebesusiderinimas… <ish pradziu netrukdes, bet per tiek meteliu lashu po lasho, matyt, vis tik pratashes mano supratingumo ir atlaidumo akmeni…>
Siaip jau tai netrukdo tiek, kad nebeishtverchiau. Bet noretusi, kad butu kitaip… labai noretusi. Nustebęs

Tuomet tave suprantu…
Tai tikrai rimta problema. Dar nezinau, kiek jus metu kartu ir kitu smulkmenu…
Bet is savo patirties galiu pasakyti tiek, ka pati viena karta esu nusprendusi gyvenime nebuti su vyru, kuri isimylejau, nes per daug skirtingi buvome socialiniu-intelektualiniu, kaip tu pavadinai, poziuriu. Ir labai del to dziaugiuosi. Siandien as neturiu nereikalingu problemu. O jis sukure grazia seima.

Is tiesu…realiai imanoma issiskirti jei abu myli…Is savo patirties galiu drasiai tai pasakyt.Pati buvau be galo mylima ir pati labai mylejau.Santykiai galima sakyti buvo nuostabus…budavo ir pykciu ir dziaugsmu…kaip sakoma visko profilaktiskai…Bet vat kazkas buvo vistik ne taip…Gal vistik lovoje neatitikom vienas kito…Ir kad ir kaip nerealiai buvo sunku…ryzausi siuos santykius nutraukti…Nes pamaniau, jei jau po dvieju metu link monotonijos patrauke…tai kas bus veliau?Yra be galo sunku…kiekviena diena norisi pasiteirauti kaip jam sekasi, paguosti jei kas ne taip, pasidziaugti jei kas gerai, seip pasikalbeti…bet stengiuosi to isvengti…kad neskaudint dar labiau vienam kito…Jei butume susipyke, gal butu ir geriau… Liūdna

ciucelos… Veee

Rima tai nieko Šypsena

kaip slyksciai atrodo ji kam ji tuos plaukus daze Veee

sh

visos blondes patapo Cha cha

xaxa

bet jau Astos apranga Veee

Gerai Apkabinimas