Kai vairuoji neblaivus...

Kai vairuoji neblaivus…

Kai priputi lengva girtumo laipsi… bauda 1000-1500lt ir 12 - 18 men teisiu atemimas ? ar tik galima sumoket bauda ir atiduos teises, arba tik atiduot teises ir nemoket baudos? ar isvis atims teises ir dar reikes bauda moket? kaip ten? juk kasnors esat su tuo susidures…

ot ir nebeatsimenu velnias, lyg ir zinojau … senai girtas bevaziavau tai niekas nebepriemna Cha cha Tai turetum zinoti jai jau prisidirbai

Nu arba tas arba tas, na dar priklauso nuo to, keliasdesimta karta priputi Cha cha

bet gali ir biski to biski ano buti? tipo ten 30% baudos ir teises atims 1men?

tai man ir reikia suzinot kaip ten? arba tas arba tas, ar viskas kartu? Beje cia ne as taip… girtas kolkas nevazineju… t.y.mentams nepasipuolu Nekaltas tfiu…tfiu…tfiu… gali but taip kad atims teses metams ir duos 1000lt. baudos?

Nu tai jei bauda IR teisiu atemimas, tai logishkai mastant teks ir bauda moket ir teisiu netekt.

as noriu suzinot…IR ar ARBA kaip ?

Mano pazystamui tai sake kai bauda sumokes, tai atiduos

buna labai negerai, patikek… Baisu Cha cha

arba tas arba kitas teises jei paeme atduos is kart po svarstymo pas keliukus jei tipo sutiksi moketi bauda o jei ne pasiliks

Kol dar nera sprendimo paimt teises, gali bandyt verkt, kad sunki padeetis, butinos teises, nes sergancia mociute reiks veziot ir pan. Pazistamui nuo 1 metu sumazino iki 3 men.

tokia padeti galima isvysti ti ir po 3men nuo paemimo tik turesi irodyti jog butinos jos tau pvz darbe ar panasiai

tokiems lopams ir bauda uzpist ir teises n.x visai atimt, kur girti vazineja b.l

pirma nesiputok , nes 60% vaziuoja ka tik isgere buteli alaus, vienam zmogui tai nepasireiskia niekaip, kitam tai gali but trukimo doze atsakant i temos klausima, KET aiskiai parasyta “arba” va: …uztraukia bauda vairuotojams nuo 1000 iki 1500lt arba teises vairuoti tr. pr. atemima nuo 1 iki 1.5 metu Nekaltas

aciu…kazkaip jau buvau uzmirses ta KET’a Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas