Kai praeitis pasako \"BŪK LAIMINGA\"

Kai praeitis pasako “BŪK LAIMINGA”

Kai praeitis, kurią mylėjai, kuria tikėjai kaip ateitimi pasibaigia. Kai jis galų gale paskambina ir pasako: "Aš taip daugiau nebegaliu. Viso, būk laiminga.", kodėl kodėl kodėl taip velniškai skauda? Kodėl nebebuvo gerai kartu, bet taip beprotiškai bloga, kai supranti, kad ateityje jau nebus niekaip? Kodėl? Liūdna

daug klausimu. kodel skauda? todel kad tu zmogus, turi skaudeti. bet laikas yra geriausias gydytojas - banali, bet sena tiesa. taip reikia.

Nezinau ar galesiu paguosti, bet laikas viska sutvarkys. Susirink visą kantrybę ir palauk, o kartu ir pasižiurėk į viską kritiškai. Nėr to blogo kas neišeitų į gerą.

…turi ismokti gyventi gearis prisiminimais…kaip ir dziaugtis nedidelemis sekmemis… is gyvenimo gali noreti VISKO, bet tiek niekada negausi… susitaikyk su tuo ir asaru bus maziauGėlės

Nusisypsok…Skausmas turi tendencija nykti ir malshti…Beje,skausmas yra gydomas…Ir turi pasistengt,kad jis paprasciausia Taves nevaldytu ir netaptu letiniu…
Sekmes,daugiau pasirupink savim ir maziau gailescio sau.Tobulek!
Best regards
Erode

Norėčiau, kad žmogus, kurį mylėjau būtų paprasčiausia palikęs mane, norėčiau, kad būtų įskaudinęs ir galėčiau ant jo pykti…Bet ne, ne tai. Tiesiog abu sugriovėm mūsų meilę, jis dar dėl jos kovojo, o aš ne… Blogų prisiminimų nėra, yra tik geri… Ir dėl jų labiausia skauda.
Juk būnu tokia velniškai stipri kai reikia, tai kodėl dabar tokia nesu…

Vilka, jauciuosi lygiai taip pat… Kai spaudzia siela ir atrodo, kad truksta oro, kai matai pasauli pro asaras…
Teoriskai patarti galima daug ka… ir supranti tai ir tu, bet juk skauda visvien? ir nieko nesikeicia nuo to supratimo?
Bandau itikinti save, kad viskas bus gerai. Gal netgi dar geriau… bet skauda… kai norisi kad ir blogesniu prisiminimu, kad viska palikti ir pamirshti kuo greiciau, bet juk nebuvo tokiu blogu…

Zinai…aj, ka as cia… tiesiog man buvo taip- po graziausio ilgo laiko kartu ne ish shio ne ish to- pertrauka, dingimas, atsiradimas ir pasakymas- tu man dabr nerupi…gal praeis tas laikas… laukti kol viskkas pasitaisys??

Bet kaip?

Neliūdėk, Maraki, prašau, neliūdėk…

MerginosGėlėsissiverkit ir atverskit kita gyvenimo puslapi.Sutinku,kad pasakyti lengva,bet nera geresnio vaisto uz laika.SekmesLabas

zinau tik tiek, kad siuo momentu tau skauda ir dar ilgai skaudes. Tai nepraeina per viena diena, neimanoma viska uzbraukt ir pamirst. Noreciau palinket, bet ir zinau, kad taip ir bus, kad viena vakara sededama su mylimu prisiminsi, kad gal ir gerai, kad nelemta buvo gyvent su anuo zhmogum, kad viskas tik i gera… Nori verkt-verk. Griebkis darbo, eik pas draugus, nesedek viena ir auksciau nosyte Gėlės