Kai per tv nieko gero o lauke salta...

Kai per tv nieko gero o lauke salta…

Ka dar veikti jei nespoxsot tv kai neber ka veikt.Vakarai salti baisu nosi laukan kist o dar ligos puola

nieka neveikt…

Bet taip nieko neveikiant ir nupust galima,tai kazka veiktREIK

masturbuokis…

Pasimokyk Pavargęs, paskaityk knygą/žurnalą Gerai, naršyk internete, pasikviesk gerą draugą Myliu, išsikepk pyragą Niam niam, paklausyk muzikos, nusimegzk megztinį/šaliką, susitvarkyk kambarius, išsikraustyk drabužių spintą (gal rasi pamirštų gerų daikčiukų)… Negi nesugalvoji ką veikt? Drovus Juokiasi

nu tai gi tau niekas nedraudzia, gali ka nors ir veikt… Juokiasi

Pritarsiu Daivai… Taip Dideli puoda siltos arbatos, gera knyga ir i silta lova… Kietas

oj, kaip aš galėjau arbatą paminėt pamiršt Kava Drovus

Pats ir masturbuokis,aciu,bet as neiskrypele

Pasitaiko, o vienas zmogus juk visko nepadarys… Drovus Laimingas

aisq kad ne iskrypele, o malaletka… JuokiasiVisi girdejot, masturbacija iskrypelizmas… Pavargęs

kaip sakot!?

Tiesiog bahama bijo prisipazint… Juokiasi

O tu “labuti” rasyt ismok,matau cia ir be taves yra zmoniu su kuriais galima normaliai pabendraut

O tu “labuti” rasyt ismok,matau cia ir be taves yra zmoniu su kuriais galima normaliai pabendraut

o tu kai buvau mazas tipo kitaip elgeisi, Nekaltas Varei kulokan issijuosdamas,ir kitiem nei zodzio… Juokiasi

ane…, as tau ne labutis, o “labas” chia pirma, o antra,kai su manim kalbi isitrauk ta by.by is burnos…ir atsistok…malaletka nefiltruota…

Kai mazas buvau masinytem ziadziau!!!.. Taip

tau tik taip atrodo jog normaliai… Juokiasi