kai nusisneku...

Na tai prasidurk skylę. Anokia čia bėda. ;D hehe jau dabar kalbėsi… Na tai nesiskųsk mergyt ;DD

Yo, boba, katra čiulpdama galvoja ir mėgina pasakoti apie Yassero Arafato sveikatą, yra trūba. Blogai Veee Try harder. Niam niam Taip Cha cha

na man taj patinka paklawsyt tokius dalykus, kazkajp man wiskas ka isgirstu apie taj tiesiog ilenda i galwa, aisq tejse sudetingas dalykas… Jej tu sugebesi wisapusiskaj taj ikasti, taj manaw esi protingas zmogus… Ir sejp tas kalbejimas su amzium turetu praejti… Beje kiek taw metu??

ne, as kai tai darau kalbu ka kita-na pvz ka ryt darysiu pietu - juk i vyro Širdis kelias per skrandi, manau kiekvienam vyrui malonu klausyti tokiu kalbu…

surikas jau beveik 5 metai kaip ne 18… ir ugis jau ilgokai nesikeicia… gal jau nebeaugsiu? Nekaltas

Ale multitaskingas pas tave stopudovai ne windowsinis. Cha cha Pabandyk tuomet su 5 ant karto - užsiėmimų turėtų užtekti… Taip

Taip neturi jis 5, pas ji tik vienas Nustebęs o pas tave gal 5? Nekaltas cia taip nuo gimimo ar tiuninguota? Nekaltas

Ubagas… Blogai Cha chaVisada galima draugų pasikviesti. Taip

tai kad pas ji tik drauges Nustebęs

Mirkt AIsq, tada znaw kas taw yra… MirktBet negaliu sakyt… xexe… man 15, bet ash jaw nustoju awgti…jmj… 181+…zzz… kajp nenoriu suawgti,tajp noriu grizi i jawnyste, noriu grizti i lajkus kaj buwaw neatsakingas, kaj buwaw mazhas, pirmi patirti ispudzej…jmj…dar geraj jog zmogus turi atminti, taj bent atsiminti galiu… Mirkt

surikas-nori gryzti i jaunyste? Apakęs o dabar kai tau 15 jau pasenai? nuplikai? Nekaltas keista… Nekaltas

Nū vaaašče ubagas. Nekaltas Baisu Belieka skelbimas laikraštyje arba Bangoje. Taip

kai tik pajauti, kad pradedi nusisneket, greit eik miegot, kad nieko negirdetum. bus lengviau gyvent Cha cha

kad kai pradedu nusisneket, sveikas protas pasislepia giliai, ir kol negaunu bano, tol neinu Nekaltas nebent uzmiegu netycia Nekaltas

eik kurciuju pasnekint.

Baisu nuosirdi uzuojauta tavo sugulovui… Nekaltas Pavargęs

Taip

lix tik istwermingiausieji, kurie neuzmigs tau snekant Laimingas

nenuplikaw KietasBEt wistiek jaw jawciasi kad esu kitox… jaw nebetox kajp anksciau… O tu, nenoretum wel buti mazhu wajku…? Labas

nu jooo… sunki forma Nekaltasreiks gydyti extremaliom priemonem Mirkt