kai kelnese DEPRESIJA Atnaujinta

nes waikstai susiraukes kaip sikna ir niekam nepatinki… nznau… as tai gydydawausi pasidarydama namie romantiska aplinka: prisidegdawau wakare daug zwakuciu kwepianciu… Cha cha ysijungdawau miela muzika… depresuxine… kazkiek padedawo… parasydawau kokiam zmogui sms, kuris apsimesdamas, kad jam tai rupi atrasydawo ka nors mielo… pwz: jauciuosi siaubingai, manes niekas nemyli… man wiskas nusibodo… ir jau beweik tiksliai zinai ka jis atrasys: oij nesijaudink, nesinerwink… mes wisi tawe myime, tu mums esi labai reikalinga… esi labai nerealus zmogutis… kartais kai labai jau nori tuo patiketi tai padeda…

SminT -> nenoriu zvakiu, ir depresuchines muzikos, zinau kad nepades, o tik dar blogiau bus Nežinau

Jis gerai vienoj vietoj pastebejo…Vaikstai susiraukus ir niekam nepatinki…Lico pa proscie, mazulka. Sypsenele apsiginkluok ir bus geriau Mirkt

aciu

kelnese depresija Cha cha - neteko to dar patirti Taip bet manau bet kokiu atveju reik gyditis tuom nuo ko susirgai

Susirgai nuo ilgo neturejimo, tai dar ilgiau neturek – pasveiksi…? Juokiasi

Nepykauk Apkabinimas Gėlė

iki jo man dar truksta keliu plastiniu operaciju Cha cha

pasidulkinu ir depresija praeina

na ir as ne jis, bet tai nieko Cha chagertusia perduoda ->sorriukas Laimingas

mmm, jo Nekaltas

va tame ir esme, kad ner su kuo… o su bet kuo nesinori Cha cha

as tikrai nepykstu… Cha cha tik pastebejimas… Cha cha

gal nori su manim? Cha cha

Kogo xocu - ne znaju. Kogo znaju - ne xocu. Cha cha

o tu is ko sprendi, kad tu ne betkas?

aisku nebetkas. as sio forumo moderatorius. tai turiu stengtis visapusiskai padet klubo nariams Cha chaP.S. na jei sakai, kad betkas tai ka padarysi. padandyt vistiek buvo verta Šypsena

tai man pabandyt buvo verta. o ar tau buvo taip ir nesuzinosi Cha cha Liežuvis

rali, kas zino, gal dar susigundysiu Cha cha gal tavo pasiulymas tuomet dar galios?