Kai issiskiria draugai...

Kai issiskiria draugai…

Zinot…dabar man labai sunku…jus nepadesit ,bet galit padet viska sudeliot i vietas…Dieve gal ir pati kalta…,bet ka cia…praradau labai gera drauga.(na jis nemire…,bet)Tikriausiai jums viskas labai neaisq ,tai pradesiu ish pradziu… Vakar sedejom su drauge ir pradejom sneket apie bendrus pazystamus…ta paklause ,kaip sekas Mariui(cia tas geras buves draugas)…pasakiau ,kad nzn…nes jau kelias savaites nemaciau isvaziavo i kauna dirbt…ta nustebo ,nes dazniausiai nebudavo dienos ,kad nesusimatytume…,tai galvoju parasysiu sms…paklausiu kaip sekas ir t.t…na jis man ten parase…ash atsakiau ir gale sms parasiau labanakt… Bučkis (juk bucinukas tik i zanduka…ir anksciau nieko nereiksdavo) O patikekit gaunu tokia sms…(negalejau patikek ,kad ,tai tas pats zmogus raso kuri pazystu buvo sokas) "Vis dar mane buciuoji Šypsena,kad buciau salia,tai tave taip pamileciau,kad…na manau supratot …taip sedejau ir ziurejau i tel ekrana gal 20 min…drauge klausia kas yra…o ash nieko pasakyt negaliu…kazkoks baisus jausmas apeme…Nieko jam neatrasiau… Ryte gaunu vel jo sms…Atleisk Laura uz tokius zodzius…kiekvienas zmogus savyje turi gyvuliskumo…o dieve …tikrai to nenorejau…ir t.t… o gale…atsiprasau…geriau bus jei ash tau nerasysiu ,neskambinsiu…ir t.t…,nes nenoriu daugiau taves skaudinti… parasiau sms…,kad nepazystu sito zmogaus kuris sitaip sneka…o jis parase ,kad visi esame keisti,tik viska slepiam…,tai va taip ir isiro daug metu trukusi draugyste… Negaliu patiket… …kazkada jis man siule draugaut rimciau…,bet ash atsisakiau…pasakiau paliekam viska ,kaip yra ,o veliau ziuresim…,o jis pasake nieko neziuresim zinau ,kaip bus…bijojau ,kad gali atsitikti ,taip kaip atsitiko dabar…,nes jei butume issiskyre butu nelabai daug galimybiu likti tik draugais…

Super druper

Nu, matai ką iš normalaus žmogaus Kaunas padaro.

Puikus pavyzdys is istoriju “as jam / jai atsakiau ir mes likom labai gerais draugais”. Vo tep i buna.

Tu man pasakyk, ar jis tau patinka kaip vaikinas (ne kaip draugas)? Nekaltas

wa sitaip ir atsitinka…panasiai praradau kelis gerus draugus…

Cha cha Gerai2Topic: Tai nesupratau ko cia ta drauga prarast? Turetum dziaugtis kad dar kazkam patinki, ba po 15-20 meteliu bapkes gali tekt moket kad kas nors tokia zinute atsiustu, pamalonintu Laimingas O jei tau jis kaip Vyras nepriimtinas, tai ta reikia ir pasakyt, o ne pyktis Nekaltas

na ir ka mes galim padet daba ten i wietas sudeliot?

nesirupnk. laikas geriausiai gydo zaizdas Šypsena

far away ne visas… ir moterys ta zino Mirkt Cha cha Liežuvis

moterys… ish pradziu padaro, poto susimasto

siaip ar taip pirmas aliarmas buvo tada, kai kazkada pasiule rimciau draugaut, o tu atsisakei… jam tai tam noras nepraejo, kankinosi zmogus gal… jei vienas myli, o kitas nori but tik draugais, tai draugyste be nesusipratimu neimanoma, vienas vistiek lieka iskaudintas, isivaizduok kaip budamas su tavim galvoja kad noretu kazko… abejoju ar tokia “tik draugyste” tokiu atveju imanoma Nekaltasisivaizduoju kaip liudna Nustebęs

Vaikinas ir mergina draugais ilga laika buti negali Nesiaip daugelis jauno amziaus merginu tuom labai linkusios dar tiketi, bet taip nera…jei vaikinas laikosi salia, jis kazka jaucia, ir kas viena diena islys…tau islindo…

Nu ka galima pasakyti… Bachuriukas isimylejes buvo tave (ir ryskiai vis dar dabar tebesvajoja apie tave), bet kai tu atsisakei kazko rimtesnio ir pasiulei likt “tik draugais”, jis bande bent kazka is taves gaut. Po to pamate, kad nieko vis tiek nebus ir dingo, kaip rasei, porai savaiciu. Gal ikales buvo Alus ar ka tai netycia pamirso slepiamus jausmus ir parase tau tokia sms. Zinok tie “pabukim tik draugais” niekada prie gero nepriveda (bent jau mano atvejais). Jau geriau issiskirt graziuoju, negu po to vienas kita iskoliot ir amziams uzmirst. Geriausia likt tik pazystamais. Dabar lieka tau tik pasisneket su juo atvirai ir pamirst vienas kita kokiam menesiui, dviems, trims. Kol laikas neuzglaistys visko. Sekmes…

Jo. situacija aiški. Bičiukui tu patikai ne tik kaip draugė… Nieko neįvyko, jokių vilčių… Ir jis paprasčiausiai susirado kitą (ir teisingai padarė!!!). Gerai

Ir iš vis kas čia per pasakymas??? Apakęs Arba draugauji arba ne. Kaip taip galima “nu gal”, “nu kita syki”, “nu pažiūrėsim”… Bičo taip prie saves neišlaikysi. Galėjai bent įmerkti duoti Juokiasi Cha cha Juokiasi Cha cha Juokiasi

Mieli Girls.lt moderatoriai… (OXIO, murrr, Marciux ) Jei galit istrinkit sia tema…aciu… Šypsena

manau, jis turi kita gera drauge, Kaune… Nekaltaso gal perdaug lindai jam i akis, kad nusprende daugiau su Tawimi nebebendrauti… Nekaltas

tu ziopla ar tokia tik apsimeti? gal nematai kad si tema jau pasenus? apskritai koks tolkas kelt senas temas? tai jau nepirma tawo ishkelta tema! Nekaltas Blogai