Kai... esi tiesiog ignoruojama...

duok laiko jam…gal tiesiog atsikvept nori…susivoks zmogus ir pasakys sprendima…ar jis bus tavo naudai, deja nezinau… Gėlė

Siaip gali buti, kad tai reiskia viska baigta Nekaltas Taciau, as niekad nesuprasiu tokiu vyru, kurie nemoka islikti draugais, o elgiasi, kaip penkiolikiniai, nepasako tiesiai, o meto ragelius, neatsakineja i sms ir pan Šypsena man tai vaikiska ŠypsenaO jei nori patarimo, aisku, nepamirski, patarimus, koreguoji, kaip tau reikia, bet nesizeminki, paliki ji ramybeje, jei esi jam brangus zmogus, pats susiras, jei ne, darykis isvadas, ir nesustoki, laime nesibaigia, ties tokiais zmonemis, atsiras geresnis Šypsena

Tiesiai į dešimtuką Gerai

Taip ir manau bandymas susisiekti tik mazina galimybes tolimesniam bendravimui Nekaltas

Nesuprantu, ka mes cia buriam is lubu. Nagi, pasakok viska smulkiai kaip buvo.

va va, lauk kol jis pats pajaus, kad jau nori su tavim susisiekti… bo tas nuolatinis jo atakavimas prie gero neprives… siaip pazistu keleta berniuku, kurie tokiu budu (neskambindami ir ignoruodami) baigia santykius. siaip negrazu, bet tipo paaiskina, kad negali ziuredami mergaitei i akis pasakyt kad viskas baigta. tokius vadinu bailiais.

O aš manau, kad kaip tik geriau būtų 2 variantas! Gyventi su tokiu, kuris vengia ar nesugaba kalbėtis ir tik bėga nuo problemų sprendimo tikrai būtų sunku ar net neįmanoma. Tik pagalvok, kaip su tokiu jaustumeisi, jei jam užplauktų toks durnumas, kai vyktų kažkas rimto ar svarbaus tavo gyvenime?.. Bėkit greičiau nuo tokių ožių!

Aš suprantu nesikalbėjimą, kuris trunka iki 5 minučių - tiek laiko reikia aprimimui. Po to, jei yra probema, ją jau reikia bandyti spręsti, o ne apsimesti, kad viskas čiki ir raukytis mėnesiais! Siaubas, ir iš kur atsiranda tokių žmogėnų, kurie nekalbėjimu, ignoravimu ir vengimu “sprendžia” santykių problemas?.. Ne

va va mane ir taip ignoruoja. as is karto pagalvojau, kad skirtis nori, paklausiausake kad ne, vienintelis klausimas i kuri atsake. ka as zinau gal zmogui tiesiog sunkus laikas ir jis nenori su niekuo bendrauti. palik ir nesikankink, pats paskambinsis, o jei ne tai ir nereikia… Šypsenazuvu juroje daug Juokiasi

Taipyra ir tiesos siame pasisakyme, skaoma drauga irmylimaji pazinsi nelaimenej, jei tave palieka ant ledo, ir dar nesugeba ne draugu pabut, tada geriau nereikia tokio zmogaus salia Ne Liežuvis

Panasu, kad tos smulkmenos, del kuriu jis tave ignoruoja, tera pretekstas. Priezastis visada slypi giliau. Gali buti, kad jo jausmai atsale arba ju is viso nera Nekaltas

As zinau Liežuvis1. Jis nebenori su tavimi tureti nieko bendro… Bet bijo tiesiai i akis pasakyti “Sudie” 2. Yra kita… 3. 1 ir 2 varijantai 4. Nei 1, nei 2!

mazeliux, nesuprantu,cia tu kalbi apie savo vaikina? drauga? ar dar ka nors? (juk brangiu zmogumi nebutinai turi buti tik vaikinas)